Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.05.2011, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Biz Gençlerden İtiraflar ! Çekinmeden Söyle =)

rankend yazmış:
Herkezin sakladığı bir şey vardır küçükte olsa...
Herkez bir itirafta bulunsun,bakalım kim neler yapmış
Laughing

rankend'den itiraf :

sevgilim varken başka bi kızla takıldım...
Smile

erkeklerin yapmadığı bişi değil.daha orjinal bir itiraf beklerdim Razz

M.Aslan
Mesaj28.05.2011, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Biz Gençlerden İtiraflar ! Çekinmeden Söyle =)

1bsinifiyiz yazmış:
rankend yazmış:
Herkezin sakladığı bir şey vardır küçükte olsa...
Herkez bir itirafta bulunsun,bakalım kim neler yapmış
Laughing

rankend'den itiraf :

sevgilim varken başka bi kızla takıldım...
Smile

erkeklerin yapmadığı bişi değil.daha orjinal bir itiraf beklerdim Razz

işin aslı şu aslında , ben bi kızla çıktım seviyodum onu
, ama okulumuza bi güzel kız vardı sürekli beraber takıldık
falan 1-2 kere aquapark'a indik Mr. Green
baya güzel geçti sonra diğer kız beni bıraktı.Bende devam ediyorum takıldığım kız(ipek) ilen

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj08.06.2011, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

3. Sınıftayken Sınıfta Hocanın Dolabi Vardı Azına KAdar Defter Kalem Vs Doluydu
Bir Gün Öğretmen Öğleden Sonra Gelmeyin Dedi
Ama Ben ; Yurttaki Hocalara Dersimiz Beden Dedim Yalan Söledim Okula gittim Ve
Sınıftaki Dolaptaki Tüm Defterler Vs Ne Var Ne Yok Aldım tüm Sıralara Dagıttım
Yurttaki Hocamı Kandırdıgım Günde;
Yurttaki Hocamla Sınıf Öğretmenim Yolda Karsılasmıs
Yurttaki Hocam;Sınıf Öğretmenime Neden Okulda Olmadıgını Sormus Oda Öğleden Sonra Gelmiyeceğimi Öğrencilerime Söledim Hasteneye Gitcem Demiş.Sonra Ayrılmıslar
Yurda gidince Yalan Söledim Diye İyi Bi Dayak Yedim Ardından Sabah Okula Gidince Sınıfı O Halde Görünce Öğretmen Benim Yaptıgımı Anladı (Dünkü Konusmadan) Bide O Kaldırdı Dövdü Sonra 1 Hafta Hasta Hasta Yattım Wink

Buda Benim Wink
Mesaj08.06.2011, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

İtiraf Ediyorum:

Dün Arkadasım Benden Sigara istediğinde yok demiştim.

halbuki Sigaram vardı! Laughing

Arabesk Rap DuygusaL Sarkılar.
Mesaj08.06.2011, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

İtiraf ediyorum,
Bugün sevdiğim kıza yalan söylemek zorunda kaldım kendimden nefret ediyorum Crying or Very sad
Mesaj08.06.2011, 22:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

itiraf ediyorum..

yazılılardan 0 aldığım halde eve iyi iyi diyorum Neutral Shocked
Mesaj09.06.2011, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Son günlerde eski çıktığım kıza sürekli yalan söylemeye başladım..

Mesaj09.06.2011, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

okul voleybol maçlarında hakemlik yapıyordum(hoca 2 dakikalık bana bırakmıştı)tamda bizim takım sahadaydı skorları değiştirdim biz kazandık...1 kaç kişi çakar gibi oldu ama anlayamadılar Wink Mr. Green
Mesaj09.06.2011, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:
itiraf ediyorum..

yazılılardan 0 aldığım halde eve iyi iyi diyorum Neutral Shocked

benim öyle bir şansım yok direk "e-okul" a bakıyorlar... Razz
Mesaj09.06.2011, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

İtiraf ediyorum: Bazı siteler blog sisteminde artık içerik yayını yapmaya başladı Tabi bunda bişi yok ama isimleri birbirilerine çok benzer,paylaşımların hemen hemen hepsi birbirinden görme,Bsaktifin bir tane tavşanı vardı,hangi site unututum oda ondan görmüş koyun yapmış sitesine.Yine bs aktif ortak bir site açtı yine adını unuttum oda aynı şekilde başkasıyla ortak açmış.

Yani bu benim hiç hoşuma gitmiyor.Ps Dw biliyorsunuz ama özgün bir şeyler yapmayı bilmiyorsunuz...Bir konu açınca kankilerinizden destek yağıyor,yok güzel olmuş,adam king....Bunlar boş işler.

Neyse Bs artık sıktı Çok bilmiş veletlerle doldu hadi herkese hakkımı helal ediyorum.
Mesaj09.06.2011, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

wikimedyam yazmış:
İtiraf ediyorum: Bazı siteler blog sisteminde artık içerik yayını yapmaya başladı Tabi bunda bişi yok ama isimleri birbirilerine çok benzer,paylaşımların hemen hemen hepsi birbirinden görme,Bsaktifin bir tane tavşanı vardı,hangi site unututum oda ondan görmüş koyun yapmış sitesine.Yine bs aktif ortak bir site açtı yine adını unuttum oda aynı şekilde başkasıyla ortak açmış.

Yani bu benim hiç hoşuma gitmiyor.Ps Dw biliyorsunuz ama özgün bir şeyler yapmayı bilmiyorsunuz...Bir konu açınca kankilerinizden destek yağıyor,yok güzel olmuş,adam king....Bunlar boş işler.

Neyse Bs artık sıktı Çok bilmiş veletlerle doldu hadi herkese hakkımı helal ediyorum.

Cok Değişik bi itiraf sanki bir hayrıkıştı Exclamation Cool

Arabesk Rap DuygusaL Sarkılar.
Mesaj09.06.2011, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

wikimedyam yazmış:

okuyunca bi kendime baktım bende blogum direk bi maskotum yok konuyla ilgili resim koyuyorum kimseden bakmayıp kendime özgü paylaşıyorum bs hakkında paylaşmıyorum sanırım benden bahsetmiyorsun Smile
Mesaj09.06.2011, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sana laf yok Yusuf
Mesaj20.06.2011, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bi aralar bs-magazino vardı...
işte o bendim... Mr. Green çoğu kişi başkası olarak biliyordu...
niye böle bişi yaptın diyecekseniz : başka kişileri geti getirtmek ve eğlence siteleri yapmak için kışkırtmaktı... yani kısaca bs''yi kalkındırmaktı.

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj20.06.2011, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

rankend yazmış:
Bi aralar bs-magazino vardı...
işte o bendim... Mr. Green çoğu kişi başkası olarak biliyordu...
niye böle bişi yaptın diyecekseniz : başka kişileri geti getirtmek ve eğlence siteleri yapmak için kışkırtmaktı... yani kısaca bs''yi kalkındırmaktı.

Bende sana teklif yapacaktım. Very Happy "Degiye yardımcı olur musun?" diye ama sorun çıkar diye magazin kısmını kaldırdık.