Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.05.2011, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Forumlar

Siteme forum ekleyebilir miyim?Forumların moderatörleri olabilir mi?Nasıl?
Mesaj27.05.2011, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenize forum eklemek için sitene giriş => ekstralarımı değiştir => yeni ekstra ekle => forum

bölümünü kullanarak forum oluşturabilirisiniz yanlız yapabilecekleriniz kısıtlı
Mesaj27.05.2011, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitene Forum Eklemek için Ekstraları değiştir > Ekstra ekle > Forumu seç ektrayı ekleye bas Böylece Sitene Formu eklemiş olursun sonra moderatör eklemek için forum ekstrasına gel kullanıcı haklarını düzenler

@tr.gg dısı link yasaktır
Mesaj27.05.2011, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler.
bir sürum daha olacak;
BAŞLIKLARI SİLEBİLİR MİYİM?MODERATÖRLER SİLEBİLİR Mİ?NASIL?
Mesaj27.05.2011, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

winxperilericlubu yazmış:
teşekkürler.
bir sürum daha olacak;
BAŞLIKLARI SİLEBİLİR MİYİM?MODERATÖRLER SİLEBİLİR Mİ?NASIL?

Dostum forumun yönetimi yine

Extralar >> Forum

Buradan ana kategori oluşturacaksın sonra siteden admin girişi yapacaksın ve o kategoriler altına konu başlığı açacaksın. Gelen üyelerde o başlıklardaki konulara yorum falan yapacak vs.

Mod. olayına gelince kullanıcıların olmadan yapamazsın kimseyi. Yani birisinin foruma üye olması lazım veya bir çok kişinin. Onlar arasından seçiklerini mod yapabilirsin.

Mod nasıl yapılır >> (Hatırladığım kadarıyla yazıyorum) Extralar >> Forum >> Kullanıcı Hakları kısmından değiştirebilirsin. Oradan gerisi sana kalmış artık.
Mesaj27.05.2011, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

siz silebilirsiniz ama modlarınız sitenizin şifresini bilmelidir silmek için
Mesaj27.05.2011, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler
Mesaj27.05.2011, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

pekiiiiiii
moderatörlerin adını farkı renkle yazabilir miyim?Veya isimleirnin altına moderatör diye bir yazı yazabilir miyim?
Mesaj27.05.2011, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

cevap yok mu? Rolling Eyes
Mesaj27.05.2011, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

BS nin sağladığı forum extrasında çok fazla özellik yoktur. Eğer bir forum oluşturmak istersen bunun için farklı siteleri kullanman gerekir.
Mesaj27.05.2011, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

abdd52 yazmış:

BS nin sağladığı forum extrasında çok fazla özellik yoktur. Eğer bir forum oluşturmak istersen bunun için farklı siteleri kullanman gerekir.

saol
Mesaj28.05.2011, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

YANİ ARKDAŞLAR BÖYLE AYRI AYRI DEĞİLDE HEPSİNİ SORAYIM.KISACASI FORUMLARDA NELERDİR?
Mesaj28.05.2011, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

meleklerokulumelekleri yazmış:
YANİ ARKDAŞLAR BÖYLE AYRI AYRI DEĞİLDE HEPSİNİ SORAYIM.KISACASI FORUMLARDA NELERDİR?

Dostum birz açık olarak sorarsan cevap vermeye çalışırım.
Önceki mesajları göster: