Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.06.2011, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Web-Ajani / Web'deki Gizli Ajanın Blogu / Değerlendirirmisin

Merhaba Arkadaşlar;

http://www.web-ajani.tr.gg/

beni çoğunuz bsmaker olarak tanıyor ben Yusuf Berki Yazıcıoğlu bsmaker sitesini neden bıraktın sorularına cevap vereceğim kişisel sitemden. neyse bu siteyi bedava-sitemden kendi yaptığım kodları - bilgisayarınızı güzelleştirmeniz - geliştirmeniz için paylaşımları internet dünyasından yenilikleri gelişmeleri videoları resimleri bazende sosyal hayattan güzel paylaşımlar ile süsleyeceğim

Lafı Uzatmaya Gerek yok bs ağırlıklı genel içerikli bir blog işte sitemiz Smile

Sitemizi Değerlendirirmisiniz?
Mesaj01.06.2011, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu aralar hep blog tarzı siteler açılıyor,hayırlısı bakalım. Smile Çokda başarılı oluyorlar. Wink

Tasarım ve isim güzel olmuş.İçeriği kısa bir zaman sonra çoğaltırsan daha da başarılı olacağına inanıyorum.

Bu arada sitende bir kaç tane ufak hata var,onlarıda hemen söyleyim;
Footer'da 1.satırda anlatım bozukluğu yapmışsın "...İzinsiz Katiyyen Kullanılmaz Tasarım","Tasarım" sözcüğünü "Tasarım izinsiz..." yapmalısın.Hemen 2.satırda "Görültüdü" yazmışsın,onu düzeltmelisin.Reklamın üstünde "//-->" kodu var,onuda kaldır siten 10 numara!

Başarılar.
Mesaj01.06.2011, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsbagimlisi yazmış:
Bu aralar hep blog tarzı siteler açılıyor,hayırlısı bakalım. Smile Çokda başarılı oluyorlar. Wink

Tasarım ve isim güzel olmuş.İçeriği kısa bir zaman sonra çoğaltırsan daha da başarılı olacağına inanıyorum.

Footer'da 1.satırda anlatım bozukluğu yapmışsın "...İzinsiz Katiyyen Kullanılmaz Tasarım","Tasarım" sözcüğünü "Tasarım izinsiz..." yapmalısın.Hemen 2.satırda "Görültüdü" yazmışsın,onu düzeltmelisin.Reklamın üstünde "//-->" kodu var,onuda kaldır siten 10 numara!

Başarılar.

içeriğimi arttırıyorum alt bölüm harbiden tam bi rezalet Very Happy hemen düzeltiyorum içeriğimide gün geçtikçe arttıracağım
Mesaj01.06.2011, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsbagimlisi yazmış:

Başarılar.

Özeniyorlar işte ne yapalım Very Happy

Başarılar kanka 10/9.. Bir puanı inatcılıgımdan kırıyorum Very Happy
Mesaj01.06.2011, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-aktif yazmış:
bsbagimlisi yazmış:

Başarılar.

sende öyle bi dionki ilk blog sitesini sen açtın Very Happy saol kanka

Özeniyorlar işte ne yapalım Very Happy

Başarılar kanka 10/9.. Bir puanı inatcılıgımdan kırıyorum Very Happy
Mesaj01.06.2011, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten Gayet Başarılı Arkadşında Dediği Gibi Alt Tarafı Düzenlediğin Zaman Bir Sorun Kalmaz..!
Mesaj01.06.2011, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-blog yazmış:
Siten Gayet Başarılı Arkadşında Dediği Gibi Alt Tarafı Düzenlediğin Zaman Bir Sorun Kalmaz..!

teşekkürler
Mesaj01.06.2011, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

kanka faviconu değiştirirsen iyi olur Very Happy
Mesaj01.06.2011, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Web-Ajani / Web'deki Gizli Ajanın Blogu / Değerlendirirm

web-ajani yazmış:
Merhaba Arkadaşlar;

http://www.web-ajani.tr.gg/

beni çoğunuz bsmaker olarak tanıyor ben Yusuf Berki Yazıcıoğlu bsmaker sitesini neden bıraktın sorularına cevap vereceğim kişisel sitemden. neyse bu siteyi bedava-sitemden kendi yaptığım kodları - bilgisayarınızı güzelleştirmeniz - geliştirmeniz için paylaşımları internet dünyasından yenilikleri gelişmeleri videoları resimleri bazende sosyal hayattan güzel paylaşımlar ile süsleyeceğim

Lafı Uzatmaya Gerek yok bs ağırlıklı genel içerikli bir blog işte sitemiz Smile

Sitemizi Değerlendirirmisiniz?

Merhaba

Arkadaşım Kusura Bakma Ama Düzenlenmesi ve yapman gereken çok şey var

içerik flnda yok şuanda baktıgımda onları yap biz senin siteni değerlendiririz

ama şuan 6 veririm yanlış anlamayınız ama öyle düzenleyiniz 7 veya 8 olur

iyi forumlar .
Mesaj02.06.2011, 04:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

KanKa Başarılar.. güzel olmuş Very Happy