Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.06.2011, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

nptmusic yazmış:
Sonra elini kaldırdığı gibi seni Mr. Green

Very Happy Very Happy
Mesaj07.06.2011, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu: ÇOK ZOR DURUMDAYIM LÜTFEN OKUYUN...

İNTERNET BORCUMU ÖDEYEMİYORUM SON UMUDUM GOOGLE REKLAMLARI SİTEME GİRİŞ YAPIP 1 KEZ TIKLAR MISINIZ ?
Mesaj07.06.2011, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ÇOK ZOR DURUMDAYIM LÜTFEN OKUYUN...

islami-videolar yazmış:
İNTERNET BORCUMU ÖDEYEMİYORUM SON UMUDUM GOOGLE REKLAMLARI SİTEME GİRİŞ YAPIP 1 KEZ TIKLAR MISINIZ ?

Allah versin başka kapıya
Mesaj08.06.2011, 00:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ÇOK ZOR DURUMDAYIM LÜTFEN OKUYUN...

islami-videolar yazmış:

senin adına üzüldüm tmm ben girdim sitene ama yeri burası deil Sad
Mesaj12.06.2011, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Hiç Yanına Gitmeyin Bırakın O Gelsin Wink
Mesaj12.06.2011, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufberki yazmış:
hemen bi yöntem bulayım buyrun:

kankama söylerim sağ gözüme benimle sol gözüme çıkarmısın yazdırırım (göz kapaklarıma) kızın yanına giderim yüzüme dikkatli bakarsan birşey anlatmaya çalışıyor derim gözlerimi kaparım 3 sn sonrada kollarımı açarım Smile

beğenenler tşk
Mesaj12.06.2011, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufberki yazmış:
yusufberki yazmış:

kankama söylerim sağ gözüme benimle sol gözüme çıkarmısın yazdırırım (göz kapaklarıma) kızın yanına giderim yüzüme dikkatli bakarsan birşey anlatmaya çalışıyor derim gözlerimi kaparım 3 sn sonrada kollarımı açarım Smile

beğenenler tşk

Değişik bir yöntem ama gözlerin kapalı iken dayak yeme ihtimalin var. Very Happy
Mesaj12.06.2011, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
yusufberki yazmış:
yusufberki yazmış:

beğenenler tşk

Değişik bir yöntem ama gözlerin kapalı iken dayak yeme ihtimalin var. Very Happy
Smile Beni Sevmeyen Ölsün Cool Cool
Mesaj16.08.2011, 07:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
yusufberki yazmış:
yusufberki yazmış:

beğenenler tşk

Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj16.08.2011, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

nptmusic yazmış:
Sonra elini kaldırdığı gibi senin Mr. Green

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mesaj16.08.2011, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Onyadığım Oyunlar:
Counter Strike, SAMP (Gta san andreası online), RC Cars, NFS Underground 2 genelde drift yaparım(Yüksek skorlarım var.)

Bir kıza teklif etmeye gelincede Mr. Green yani gidip yüz yüze konuşman daha doğru olur. Yüz yüze teklif etmeden öncede kızla normal arkadaşmış gibi birkaç kez buluş yüz yüze konuş biraz sonrada kendin teklif edersin yüzüne bu çok zor bi şey değil öyle görünsede. İyi şanslar dilerim Very Happy kolay gelsin.
Mesaj16.08.2011, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

nptmusic yazmış:
Bende utangaçtım forumdakiler bilir Mr. Green ama sana bir fikir vereyim en yakın arkadaşınla nasıl konuşuyorsan onunla öyle konuş küçük iltifatlar et ama aşırıya kaçma sabah kalktığında ilk işi seni aramak olur işte o zaman seni sevdiğini anlarsın onu bir yere davet et
gelince eline bir kaç tane papatya al ( kızlar sever ayrıca bulması kolay Mr. Green ) ve ona benimle çıkar mısın de boynuna sarılacaktır Cool

Bana versen yolar kafana atarım o papatyaları Smile Mr. Green Mr. Green

M.Aslan
Mesaj27.08.2011, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

1bsinifiyiz yazmış:
nptmusic yazmış:
Bende utangaçtım forumdakiler bilir Mr. Green ama sana bir fikir vereyim en yakın arkadaşınla nasıl konuşuyorsan onunla öyle konuş küçük iltifatlar et ama aşırıya kaçma sabah kalktığında ilk işi seni aramak olur işte o zaman seni sevdiğini anlarsın onu bir yere davet et
gelince eline bir kaç tane papatya al ( kızlar sever ayrıca bulması kolay Mr. Green ) ve ona benimle çıkar mısın de boynuna sarılacaktır Cool

Bana versen yolar kafana atarım o papatyaları Smile Mr. Green Mr. Green

Very Happy Very Happy Ahkihkohko Very Happy Very Happy Bu Konu İyice Komedi Olmuş Very Happy
Mesaj28.08.2011, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Git benimle çıkar mısın de, evet derse tamam ama hayır derse gülmeye başla dalga geçerek harbiden inandın mı la de ben ve sen olamaz böyle bişey ayakları yap yanında biri varsa duydun mu la inanmış fln de ona. dava kapansın.
Mesaj28.08.2011, 20:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

bykotuson-yazilim yazmış:
Git benimle çıkar mısın de, evet derse tamam ama hayır derse gülmeye başla dalga geçerek harbiden inandın mı la de ben ve sen olamaz böyle bişey ayakları yap yanında biri varsa duydun mu la inanmış fln de ona. dava kapansın.
hahaha helaaaal Very Happy