Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.05.2011, 21:12 (UTC)    
Mesaj konusu: TR.GG'de Reklam Yayınlamak Yasak mı?

Google'dan aldığımız reklamları sitemizde yayınlamak yasak mı?

Sohbet Teneke Forum Css Kodları Javascript Kodları Hazır Site Kodları Site Kodları
Mesaj29.05.2011, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayır yasak değil google adsense mesela
Mesaj29.05.2011, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: TR.GG'de Reklam Yayınlamak Yasak mı?

deneke yazmış:
Google'dan aldığımız reklamları sitemizde yayınlamak yasak mı?

deil
Mesaj29.05.2011, 22:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Peki ßuna N Diyeceksiniz?

Bana geLen maiL...

deneke.tr.gg adlı websitenize reklam koyduğnuzu gördük. Bedavaya ücret olan bir müşteri olarak websitenize reklam eklemenin yasak olduğnu bilmeniz önemlidir. Lütfen http://www.tr.gg/tr/Premium 'dan Premium paketimizi ısmarlayın. İki hafta içerinde Premium paketi ısmarlamazsanız deneke.tr.gg adlı websitenizi kapatmamız gerekecektir. Bu önlem için anlayış göstermenize rica ediyoruz.It.gg 'de ticari sayfaları destekliyoruz, ama ticari kullanıcıların bu hizmet için ödemeleri gerekir.Eğer sorunuz olursa benimle her zaman E-Mail üzerine temas kurabilirsiniz. Saygılarımla,Yasin Kahraman ---Yasin Kahraman,destek personeli webme GmbHRichard-Wagner-Straße 291054 Erlangen Tel: +49 0180 5 333 88 3 (14 Cent/Dk.) Şirket Merkezi: 91054 ErlangenRegistergericht: Amtsgericht Fürth, HRB 11178Yönetici: Andreas Wohlmuthdeneke.tr.gg adlı websitenize reklam koyduğnuzu gördük. Bedavaya ücret olan bir müşteri olarak websitenize reklam eklemenin yasak olduğnu bilmeniz önemlidir. Lütfen http://www.tr.gg/tr/Premium 'dan Premium paketimizi ısmarlayın. İki hafta içerinde Premium paketi ısmarlamazsanız deneke.tr.gg adlı websitenizi kapatmamız gerekecektir. Bu önlem için anlayış göstermenize rica ediyoruz.It.gg 'de ticari sayfaları destekliyoruz, ama ticari kullanıcıların bu hizmet için ödemeleri gerekir.Eğer sorunuz olursa benimle her zaman E-Mail üzerine temas kurabilirsiniz. Saygılarımla,Yasin Kahraman ---Yasin Kahraman,destek personeli webme GmbHRichard-Wagner-Straße 291054 Erlangen Tel: +49 0180 5 333 88 3 (14 Cent/Dk.) Şirket Merkezi: 91054 ErlangenRegistergericht: Amtsgericht Fürth, HRB 11178Yönetici: Andreas Wohlmuth

Mail attım cevap vermedi!...

Mecburen reklamlarımı kaldırdım.

Sohbet Teneke Forum Css Kodları Javascript Kodları Hazır Site Kodları Site Kodları
Mesaj30.05.2011, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Soruya caevap verecek kimse yok mu?

Yani sitemi silerler mi?
Silmezler mi?

Hem neden sadece bana yasak ki...

1000'lerce sitede reklam var ve hiçkimseye herhengi birşey dedikleri yok.

N'den illa da ben...

Mesaj30.05.2011, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır yüzlerce sitede görüyorum var

Mesaj30.05.2011, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

mesajı yollayan kim
Mesaj30.05.2011, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

deneke yazmış:

Yani sitemi silerler mi?
Silmezler mi?

N'den illa da ben...

Sana mesaj atan mail adresini ver bakalım kimmiş. Yöneticiler reklam işine karışmaz. Hele ki sitene reklam koydun premium a geçmelisin asla demez. Bi mail adresini kontrol edelim paylaşta.
Mesaj30.05.2011, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Üyelere kurallara uymadıklarına dair mesajlar modlar tarafından atılır.Bu mesajı sana mod atmadıkça dikkate alma.
Aynı mesajı herkes iletişimden sana atabilir.
Yollayan kişi eğer modsa dikkate al.
Zaten bi mod da böyle saçma bi mesaj atmaz.

Mesaj30.05.2011, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geçenlerde Bi Arkadaşada Böyle Bir Mail Gelmişti ... Support-Tr (at)Webme.Com a Mail Attı Ve Cvp " Bu Mailleri Dikkate Almayın Webme Kuruluşu İle Hiçbir Alakası Yoktur" Yani Sizde Dikkate Almayın
Mesaj30.05.2011, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-blog yazmış:
Geçenlerde Bi Arkadaşada Böyle Bir Mail Gelmişti ... Support-Tr (at)Webme.Com a Mail Attı Ve Cvp " Bu Mailleri Dikkate Almayın Webme Kuruluşu İle Hiçbir Alakası Yoktur" Yani Sizde Dikkate Almayın

evet öyle mailler başkaları tarafından geliyor ama siz yinede sorun

moderatorlere
Mesaj30.05.2011, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

soruyu support-tr( at )webme.com adresine yolla sor..
Mesaj30.05.2011, 16:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

abdd52 yazmış:
deneke yazmış:

Yani sitemi silerler mi?
Silmezler mi?

N'den illa da ben...

Sana mesaj atan mail adresini ver bakalım kimmiş. Yöneticiler reklam işine karışmaz. Hele ki sitene reklam koydun premium a geçmelisin asla demez. Bi mail adresini kontrol edelim paylaşta.

Gönderinin mail adresi : yasin.kahraman( at )webme.com

Mesaj30.05.2011, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-aktif yazmış:

evet support adresine yani hakan beye eposta atabilirsiniz .
Mesaj30.05.2011, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykutservis-com yazmış:
bs-aktif yazmış:

evet support adresine yani hakan beye eposta atabilirsiniz .

ßen mesajın ordan geldiğini sandım, mail attım 2 gün oldu cevap gelmeyince. burdan sorma gereği duydum.

sanırım evet, öyle yapmam gerekiyor te$ekkürLer.

Önceki mesajları göster: