Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.06.2011, 04:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Download ( ? )

Merhaba arkadaşlar...

Şimdi ben siteme diyelim ki ;

Mozilla Firefox 4.0.1
Google Chrome
Icy Tower
Microsoft Security Essentials
Real Player
vb.

( bu ve daha birçok program ) setuplarını hotfile'ye ( daha birçok siteye ) upload edip Bedava-Sitem'de Yayınlayabilir miyim? ( Cevap bekliyorum.... )

Mesaj03.06.2011, 05:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

tabikide siteye koy yayınlıya bilirsin setuplarını
Mesaj03.06.2011, 05:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-forums yazmış:
tabikide siteye koy yayınlıya bilirsin setuplarını

Support'a da mesaj attım.. Ama öyle 1-2 tane program yüklemeyeceğim.. Bir sürü... Bu nedenle bir sorun çıkar mı diye sormak istedim...
Mesaj03.06.2011, 07:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorun Olur.

Ben supporta msj attım TELİF HAKKI SANA AİT olmayan Herhangi bir program eklersen Siten Silinir. Dedi.

Uploadı sana ait olması Birşeyi değiştirmez Siteniz Fark edildiğinde Siliniri DEdiler.

Mesaj03.06.2011, 08:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bildiğim kadarıyla sana ait olmayan programları sitenden indirmek yasak ama belki mesela mozillayı indirmek için mozillanın indirme sitesine yönlendirecek bir linkle işi halledebilirsin?
Mesaj03.06.2011, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayarsolucani yazmış:
Sorun Olur.

Ben supporta msj attım TELİF HAKKI SANA AİT olmayan Herhangi bir program eklersen Siten Silinir. Dedi.

Uploadı sana ait olması Birşeyi değiştirmez Siteniz Fark edildiğinde Siliniri DEdiler.

Teşekkürler.. Bende support'a mesaj attım.. Cevap bekliyorum =)

pc-safe yazmış:
Bildiğim kadarıyla sana ait olmayan programları sitenden indirmek yasak ama belki mesela mozillayı indirmek için mozillanın indirme sitesine yönlendirecek bir linkle işi halledebilirsin?

=(
Önceki mesajları göster: