Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.06.2011, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu: bedava-sitemde sitemden çıkış yapamama hatası

eğer site açılıyor ama sitene girişte ki siten den çıkamıyorsan demekki mozilla fire fox kullanıyorsun. bu hatayı düzeltme yolları

1.Bilgisayarı yere at kır.
2.arkadaşının evine git aç.
3.başka bir tarayıcı indir
4.virüs temizliği yap.

+ ep ve cevap beklenir Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj04.06.2011, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

ha ha ha

ben size kesin ve etkili yol önereyimmi

1) araçlar - seçenekler - çerezleri göster - tümünü sil

olmadımı ozaman:

2) CCLeaner programını indir - firefoxdaki kutucklar tik le - temizliğe başla

NOT: bunu yaparken firefox kapalı olcak

ikiside olmazsa gelin kafamı kırın Rolling Eyes
Mesaj04.06.2011, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu: olum teker teker girmekmi daha iyi yoksa...

bak kardeş mozilla firefox kullanıyorum ve o programda hiç bir işe yaramıyor Razz
zaten tekrar girdinmi gene bozuluyor en iyisimi yeni tarayıcı yüklemek bence en iyi yani tavsiya en hızlı google chorme dir tavsiyem bunlar. Wink Laughing
Mesaj04.06.2011, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: bedava-sitemde sitemden çıkış yapamama hatası

tmgmfi yazmış:
eğer site açılıyor ama sitene girişte ki siten den çıkamıyorsan demekki mozilla fire fox kullanıyorsun. bu hatayı düzeltme yolları

1.Bilgisayarı yere at kır.
2.arkadaşının evine git aç.
3.başka bir tarayıcı indir
4.virüs temizliği yap.

+ ep ve cevap beklenir Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Tavsiyeler için çok teşekkürler ama benimde bi tavsiyem var Wink

Arkadaşlar Google Chrome , Mozilla Firefox gibi (Operada böyle bi sorun yaşamadım) tarayıcılarda BS hesabınızdan çıkamıyorsanız size önerim şu olacak; İnternet Explorer 8 veya 9 kullanın.

Neden mi?

Günümüzde zannedildiği gibi hızlı olarak nitelendirilen tarayıcıları profesyonel designerlar tercih etmez. Çünkü bu tarayıcılar kod dillerini farklı algılama sorunları olduğu için web sitelerinin bazılarında tasarım sorunu çıkarabilirler.

Profesyoneller İE kullanır ve her çeşit site de bu tarayıcıya özel optimize edilir. Tarayıcıların çerez depolaması yüzünden BS hesabınızdan çıkamazsınız. Bu da sizin için sorun oluyorsa bir an önce İE ye geçin ve sorunlarınızdan kurtulun. Aynı zamanda web sitelerinizi hazırlarken kullandığınız için İE ye göre optimize etmenizde kolay olacaktır.

Herkese kolay gelsin.
Önceki mesajları göster: