Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.06.2011, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu: LÜTFEN YARDIM EDİN YAPAMIYORUM

arkadaşlar cssden fazla anlamıyorum şimdi css tasarımı ekledim siteme.fakat yazılara normal tasarımlardaki gibi sayfa eklemek istiyorum.bunu nasıl yapıcam.
Mesaj08.06.2011, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: LÜTFEN YARDIM EDİN YAPAMIYORUM

egpadml yazmış:
arkadaşlar cssden fazla anlamıyorum şimdi css tasarımı ekledim siteme.fakat yazılara normal tasarımlardaki gibi sayfa eklemek istiyorum.bunu nasıl yapıcam.

Selam dostum sorununu biraz daha açıklar mısın ??? Tam olarak yazdığını anlayamadım. Yardımcı olmaya çalışırım.
Mesaj08.06.2011, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Heralde red veya ıceblue tasarımları gibi yeni sayfa ekle diyip kaydettikten sonra menülerine gelmesini istiyorsu. Bu imkensız arkadaşım zaten css den anlamıyorsan bu işlere hiç girme derim çünkü çok karışık zorucu ve istediğinin aksine olaylarla karşılaşıyorsun içinden çıkılmaz bir durum alıyor saatlerce bir basit konuda uraşıyorsun ve tamamen anlamsız harflerle uraşıyorsun. Çok zor ilk önce html okumayı örenmek lazım. Ve css de asla sayfa kaydet dediğinde hemen yandaki menüye eklenmez onu sen ekliyeceksin.
Mesaj08.06.2011, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkish--people yazmış:
Heralde red veya ıceblue tasarımları gibi yeni sayfa ekle diyip kaydettikten sonra menülerine gelmesini istiyorsu. Bu imkensız arkadaşım zaten css den anlamıyorsan bu işlere hiç girme derim çünkü çok karışık zorucu ve istediğinin aksine olaylarla karşılaşıyorsun içinden çıkılmaz bir durum alıyor saatlerce bir basit konuda uraşıyorsun ve tamamen anlamsız harflerle uraşıyorsun. Çok zor ilk önce html okumayı örenmek lazım. Ve css de asla sayfa kaydet dediğinde hemen yandaki menüye eklenmez onu sen ekliyeceksin.

Eğer istediği bu şekil bi şeyse imkansız değil dostum! Ben bunu yapabilirim ama zaman alır sadece vaktim olsa 15 dk sürmez hallederim Wink
Mesaj08.06.2011, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayfayı olusturduktan sonra sayfanın lınkını kopyala tasarım kodlarından menunun kodlarına yapıstır menunun adınıda yaz olur ama arkdasın dedıgı gıbı karısık googleden arastırıp ogreen
Mesaj08.06.2011, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorununu Ö.M Den Söle yardım Edeyim...

Dediğini Yapacağım TEK Kişi : Bs-blog.tr.gg
Önceki mesajları göster: