Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.06.2011, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Photoshop'dan Yaptığım Tasarımı CSS nasıl uyarlarım ?

arkadaşlar ben photoshopdan bir tasarım yaptım siteye girip bakabilirsiniz ancak ben bunu nasıl Bedava Siteme Uyarlarım her zaman photoshopdan editlemek istemiyorum.
Mesaj09.06.2011, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Uyarlamak Derken Zaten Uygulamışsın görünürde Öyle Ama Anlamadım Demek Istedıgını ? Acıklarmısın Bıraz

Arkadaşlar Artık Tasarım Yapmıyorum Bir Yapıyorum Dedim Özel Mesajlara Yetişemez Oldum Bundan Sonra Sadece İçeriği Güzel Olupda Tasarımı Kötü Demıyelımde Sadeleşmiş Sitelerin Tasarımını Yapacaqım !
Mesaj09.06.2011, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

mesela bir yazı eklemek istesem photoshop çalımamı açıcam ordan eklicen sonra HTML çevircem daha sonra fotoğrafları siteme yüklücem ve HTMLdeki fotoğrafların linklerini siteme yüklediğimle değiştircem demek istediğimi anlamışsındır inş.Css tasarımlardaki gibi Tasarım Ayarlarından tasarımımı ekleyip Sayfaları Değiştirden yazı,foto eklemek istiyorum.. tşk.
Mesaj09.06.2011, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anladığım Kadarıyla İçerik Bölümü Kodunu Eklediysen Tasarıma Sayfalarımı Değiştirden Resim Vs Eklediğin Zaman Otamatk Kendisi Zaten Eklıyor ?

Arkadaşlar Artık Tasarım Yapmıyorum Bir Yapıyorum Dedim Özel Mesajlara Yetişemez Oldum Bundan Sonra Sadece İçeriği Güzel Olupda Tasarımı Kötü Demıyelımde Sadeleşmiş Sitelerin Tasarımını Yapacaqım !
Mesaj09.06.2011, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

içerik kodu bölümü fln eklemedim sadece tasarımı yaptım benim demek istediğimde tasarım üstüne nereyei tasarımın altına nereyi koyucam ben tasarımı sayfaya ekliyom
Mesaj09.06.2011, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaş tasarımı direk eklmiş tüm olarak.kodla diil yani Very Happy galiba öle.
Mesaj09.06.2011, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ozaman Sen Kodları Buraya yaz Olmazmı ?

Önceki mesajları göster: