Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.06.2011, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu: ve Anonymous'un Saldırısı Başladı

Anonymous adlı grup söz verdiği gibi saat 18:00 itibariyle saldırılarına başladı.

Devlet kurumlarına yönelik olarak saldırı düzenleyen grup, TİB başta olmak üzere DMİ'nin internet sayfası (Devlet Meteoroloji İşleri) ve AK Parti'nin resmi internet sayfası maruz kaldı. DMİ'ye henüz girilemezken, TİB'e erişim yarım saat sonra sağlanabildi.

İşte saldırı neticesinde şu an erişilemeyen web siteleri:

Sosyal Güvenlik Kurumu'nun web sayfası: www.sgk.gov.tr
Devlet Meteorolji İşleri'nin web sayfası: www.dmi.gov.tr
AK Parti'nin resmi internet sayfası: www.akparti.gov.tr (An

Mesaj09.06.2011, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

niye saldırdılar bi bilgin varmı ?

Mesaj09.06.2011, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgimerkezi06 yazmış:
niye saldırdılar bi bilgin varmı ?
Kısıtlamaları protesto etmek için.
Mesaj09.06.2011, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

metoroloji sayfasını düzeltmişler girilio.
Mesaj09.06.2011, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ak partinin sitesine girilmiyor Very Happy
Mesaj09.06.2011, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

akp sitesi bu oldugundan olabilr mi

http://www.akparti.org.tr/
Mesaj09.06.2011, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

gulmekicingirdim yazmış:
akp sitesi bu oldugundan olabilr mi

http://www.akparti.org.tr/

akpnin sitesi budur diğer ikisine sorunsuz giriliyor
Mesaj09.06.2011, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güçse güç yürekse yürek zordur Türkiye`nin sitelerini çökertmek Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Kimse benim bu vatanımın sitelerini kapatamaz Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mesaj09.06.2011, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyyunkom yazmış:
Güçse güç yürekse yürek zordur Türkiye`nin sitelerini çökertmek Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Kimse benim bu vatanımın sitelerini kapatamaz Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

baksana türk hackerler bile varmıs bazı kodlarla milleti birbirine düşürebiliyorlar adres çubuğuna yazıyorlar

Tasarım Kodlama yapabilirim.Tasarım kodlamamı isteyenlerden mesaj bekliyorum
Mesaj09.06.2011, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorgun50 yazmış:
oyyunkom yazmış:

baksana türk hackerler bile varmıs bazı kodlarla milleti birbirine düşürebiliyorlar adres çubuğuna yazıyorlar

Artık bu konu hakkında konuşa konuşa içimde tüy bitti ben gerekli açıklamayı yaptım kardeşim niye hemen konuyu saptırıyorsunuz? İstemiyorsanız beni aranızda çekip giderim Exclamation
Mesaj09.06.2011, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyyunkom yazmış:
yorgun50 yazmış:
oyyunkom yazmış:

Artık bu konu hakkında konuşa konuşa içimde tüy bitti ben gerekli açıklamayı yaptım kardeşim niye hemen konuyu saptırıyorsunuz? İstemiyorsanız beni aranızda çekip giderim Exclamation

site-yarislari senin yaptıgını kanıtladı sen nasıl kanıtlayacaksın suç kanıtlanana kadar benim gözümde suçlu durumdasın

Mesaj09.06.2011, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben artık diyecek birşey bulamıyorum ..

Anlatıyorum anlamıyorsunuz bilmeyenleri ayartıp bana düşman yapıyorsunuz bu ne biçim iş..
Mesaj09.06.2011, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer haklıysan zaten allah bilir haksızsan kendi kendini kandırıyorsun

Mesaj09.06.2011, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj10.06.2011, 08:22 (UTC)    
Mesaj konusu: aa

hackedleyin lan benim siteyi Laughing

bifrost v1.2d programı var bende pcenizi çökeltiririm
Very Happy Very Happy
Önceki mesajları göster: