Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.06.2011, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufberki yazmış:
güzelde spor la bs nin ne alakası var :S onun yerine magazin filan yaparsan daha güzel durur

gercekden gzl Very Happy
Mesaj18.06.2011, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufberki yazmış:
bu büyük dergiler filan nasıl yetişiyorlar acaba örneğin pcnet 5-10 kişilik ekip mütiş bir performans hayret Shocked

aynen knk ya xD
Mesaj18.06.2011, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykutservis-com yazmış:
yusufberki yazmış:
bu büyük dergiler filan nasıl yetişiyorlar acaba örneğin pcnet 5-10 kişilik ekip mütiş bir performans hayret Shocked

aynen knk ya xD

Aslında pc-safe doğru söylüyor... Onlar 10 kişi falan değiller Wink
Mesaj18.06.2011, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

"bs-destek-merkezim" e de söyledim buraya da yazayım.

Eğer güvenlik ile ilgili bir bölüm varsa talibim Smile Karavanı açabilirsiniz Very Happy
Mesaj19.06.2011, 05:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

pc-safe yazmış:
yusufberki yazmış:

onlar aslında 5-10 kişilik değiller kaç kişi çalışıyorlar ama hani derlerya reisler onlar Very Happy yoksa çalışan çok 10 kişi dergi mi yazabilir ? Very Happy

bende ona şaşırıyordum işte Laughing
Mesaj19.06.2011, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet, arkadaşlar. Aranıza geldim. Yine derginin başına ben geçiyorum. Mert ile sürekli alışveriş içerisinde olarak bu işi bitireceğiz. Bu arada yazar konusuyla ilgili gelen mesajlar var. Bütün takımla bir konuşmam lazım. Ben burada tek başıma derginin sorumluluğunu yüklenemem. Bu dergi işini atarken sahiplenecek kişilerin olması lazımdı. O kişilerde zaten şu anda takımda. Wink Şimdi son durumu kontrol ettikten sonra size bu konularda bilgi vermeye çalışacağız. Dergiyi destekleyen herkese sonsuz teşekkürkler. Wink
Mesaj19.06.2011, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Derginizde bayanlara yönelik bir bölüm olursao bölümün editine de ben talibim.Başarılar diler,daima yanınızda olduğumu bilmenizi iserim.

M.Aslan
Mesaj19.06.2011, 19:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy bayanlara özel bölüm he Razz Razz
Mesaj19.06.2011, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

1bsinifiyiz yazmış:
Derginizde bayanlara yönelik bir bölüm olursao bölümün editine de ben talibim.Başarılar diler,daima yanınızda olduğumu bilmenizi iserim.

Konuyu arkadaşlarıma şimdi konuşacağım. Kategoriler daha kesin değil. Belli olmaz ama dergi daha çok webmaster alanına yönelik bir dergi durumunda şu an.
Mesaj19.06.2011, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçek dergi yap xDYazıcıdan çıkart zımbala sat xD
Mesaj19.06.2011, 22:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-dergi olacaksa bedava-sitem sayfa editörü gibi bir sistemle olmamalı.
Eğer ciddi bir proje olacaksa elimde premium bir dergi scripti var.Onunla yayın yapmanızı sağlarım.

Mesaj20.06.2011, 07:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

huge-css yazmış:
gerçek dergi yap xDYazıcıdan çıkart zımbala sat xD
ne kadar zekisin Razz
Mesaj20.06.2011, 07:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

zekasına hastayım onun Very Happy zımbala sat hehe g zlmiş Cool Laughing Laughing Laughing
Mesaj20.06.2011, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

inşallah bu işimizda sabote edilmez Exclamation
Mesaj20.06.2011, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet, arkadaşlar. Kategori sayımızı artırıyoruz. Dergiye her geçen gün yazar başvurusu olduğundan iyi bir takım kurmak istiyoruz. Bu da kategori sayısını arttırmaktan geçiyor. Sizce hangi tip kategoriler eklenmeli. Bu ayın sonuna kadar çıkacağı için lütfen biraz hızlı bir biçimde görüşlerinizi iletin. Dergiyi yetiştirmek için kısa bir zamanımız kaldı. İçerikler yavaş yavaş tamamlanıyor. Wink