Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.06.2011, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Neden @ Değil ( at )

Merhaba arkadaşlar şimdi çok merak ettiğim bir konuyu size soracağım forum normal @ yaptığımızda çıkıyor ama msn adresi yazarken neden ( at ) oluyor bu çoğu (belkide tüm) forumlarda var nedenini merak ettim bilen varmı?
Mesaj19.06.2011, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Question Question varmı bilen Mr. Green
Mesaj19.06.2011, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yok Mr. Green

M.Aslan
Mesaj19.06.2011, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Msn adresi vermek yasaktı @ koyunca hata veriodu (at) diye vermeye başladılar alışkanlık olmuş heralde forumlara taşınmış Mr. Green
Mesaj19.06.2011, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

nptmusic yazmış:
Msn adresi vermek yasaktı @ koyunca hata veriodu (at) diye vermeye başladılar alışkanlık olmuş heralde forumlara taşınmış Mr. Green
teşekkürler ben .com forum açsambu sorun olurmu?
Mesaj19.06.2011, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunun sebebi forumda yasak olması değil link olarak verilmesini önlemek. Bide spam konusunda yardımcı oluyor. Örneğin çoğunuzun mail kutusuna reklam mailleri gelmektedir. Bunlar google tarafından bir programla mailler toplanır maillist yapılır ve sonra reklam maili atılır. Bunu önlemek için @ yerine (at) konulur. Ve yine hatırlayacaksınız ki yakın zamanda mail adresleriniz facebook ta resim olarak yayınlanırdı. Sizde mail adresinizi resim olarak yayınlayabilirsiniz.
Önceki mesajları göster: