Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.06.2011, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Resim sorunu

Belki çoğunuz anlamıcaksiniz ama:SLütfen bilen varsa bana yardım etsin ona 12 tane hatta daha fazla banner yaparım..!!Anlatıyorum:
Ben ya asp'den yada photospace'den banner yapıyorum hareketli bunu kaydediyorum kaydettiğim yerden resmi açıyorum internetten çıkıyor aynı şey internetten bir gif indirdiğimde oluyor söyleyene istediği herşeyi yaparım...!!

@simerweb: Konu başlığı düzenlendi; başlığınız konuyla ilgili olmalıdır ve başlığınızı büyük harflerle yazmayınız.

En son oyle-bir-gecerzamanki tarafından 28.06.2011 14:21:11 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.06.2011, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: İMDATT!!ÖNEMLİ LÜTFEN YARDIM EDİN !!

oyle-bir-gecerzamanki yazmış:
Belki çoğunuz anlamıcaksiniz ama:SLütfen bilen varsa bana yardım etsin ona 12 tane hatta daha fazla banner yaparım..!!Anlatıyorum:
Ben ya asp'den yada photospace'den banner yapıyorum hareketli bunu kaydediyorum kaydettiğim yerden resmi açıyorum internetten çıkıyor aynı şey internetten bir gif indirdiğimde oluyor söyleyene istediği herşeyi yaparım...!!
uzantısını değiştirirsen olabilir sağ tık özellikler oradan olabilir
Mesaj28.06.2011, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

birlikte aç--->windows fotoğraf görüntüleyicisi derseniz sorununuz düzelecektir anladığım kadarıyla
Mesaj28.06.2011, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

idami yazmış:
birlikte aç--->windows fotoğraf görüntüleyicisi derseniz sorununuz düzelecektir anladığım kadarıyla

Aynen! :)[/b]
Mesaj28.06.2011, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Resim sorunu

oyle-bir-gecerzamanki yazmış:

@simerweb: Konu başlığı düzenlendi; başlığınız konuyla ilgili olmalıdır ve başlığınızı büyük harflerle yazmayınız.

Arrow O yaptığın Gife sağa tıkla sonra özellikle tıkla uzantısını resim ve faks yap ..! Wink