Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.06.2011, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Sayfalara Farklı Tasarım Uygulamak

sitemde bazı sayfalar için içeriklerim çok büyük yer alması gerekiyor. Bunun için bu sayfalara farklı css tasarım uygulamam gerekiyor. Nasıl Yapabilirim?
Şimdiden Teşekkürler Smile
Mesaj29.06.2011, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her sayfaya farklı css tasarımı uygulayamassın ( Bildiğim kadarıyla hiç tanık olmadım ) İçeriklerini sayfaya göre uyarlamak zorundasın yada komple içeriğine uygun css tasarımı uyarlıyacaksın bence ilki kolay. Kolay gelsin...
Mesaj29.06.2011, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkish--people yazmış:
Her sayfaya farklı css tasarımı uygulayamassın ( Bildiğim kadarıyla hiç tanık olmadım ) İçeriklerini sayfaya göre uyarlamak zorundasın yada komple içeriğine uygun css tasarımı uyarlıyacaksın bence ilki kolay. Kolay gelsin...

Tesekkürler
Mesaj29.06.2011, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

O yöntemleri ben de düşündüm bu içerikler neredeyse bütün sayfaları kaplıyor. Bunları küçültürsem önemli ayrıntılar görünmeyecek tasarımı değiştirirsem diğer sayfalarımın görüntüsü bozulacak. Ayrıca farklı sayfalara farklı tasarımlar uygulayana ben rastladım Very Happy http://css-template.tr.gg/ (reklam amaçlı değildir.)
Mesaj29.06.2011, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

idami yazmış:
O yöntemleri ben de düşündüm bu içerikler neredeyse bütün sayfaları kaplıyor. Bunları küçültürsem önemli ayrıntılar görünmeyecek tasarımı değiştirirsem diğer sayfalarımın görüntüsü bozulacak. Ayrıca farklı sayfalara farklı tasarımlar uygulayana ben rastladım Very Happy http://css-template.tr.gg/ (reklam amaçlı değildir.)

verdiğin sitede zaten aynı şekilde yapmış yani her sayfaya ayrı css malesef bundan başka yolu yok bir zamanlar bende böyle yapmak istemiştim.

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj29.06.2011, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kaynakya Tıkla

Kodu Koy

Ve Kaydet Butonuna Bas Yaparsınız
Mesaj29.06.2011, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

bütün kodu mu? yani tasarım üstü+tasarım altı+CSS mi? Ama ben bütün tasarımı silmek klasik CSS'e geçirmek istiyorum ve sadece arkaplan rengini değiştirmek istiyorum.
Kod:
<style type="text/css">
<!--
td.nav {visibility:hidden;}
-->
</style>
ve
Kod:
h1#title{display: none;}
h2#title span {display: none;}
div.header{display: none;}
li.nav_element{list-style-type: none;}
li.nav_element{display: none;}
kodlarını denedim ama hiçbir işe yaramadı.
Mesaj29.06.2011, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

bak kardeşim tek bir sayfaya tasarım koymak için öncelikle css kodunu tasarım ayarlarındaki css bölümüne koyuyorsun tasarım üstü ve altı bölümlerinin boş olmasına dikkat et sorna bir sayfaya gi kaynak butonuna tıkla o bölümne tasarımın üstünü ve altını birleşik bir şekilde koy eğer tasarımı sen yaptıysan dreamweaver deki code bölümündeki kodları hiç ayırmadan direk alıp sayfaya koy tasarımın sadece o sayfada görünür Wink

İyi forumlar

Mesaj29.06.2011, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadoluteams yazmış:
turkish--people yazmış:

Tesekkürler

Ice blue mi kullanmış o ? Onda yapılması mümkün. ama arkadaşr her sayfaya Farklı CSS dedi. Benim anladığım kadarıyla senin sitendeki css tasarım bir sayfada benim sitemdeki css tasarım bir sayfada ?