Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.07.2011, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteyi Yayma

Arkadaşlar Ben Sitemi Yaymak İstiyorum. motor sitelerine yayınladım
alt site rekramlarına yayınladım en az 50 tane ama yinede ayda yılda 1 kişi giriyor.
ben bu siteyi nasıl yayınlayabilirim?
Mesaj07.07.2011, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj08.07.2011, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

sağol da ben bunlara yayınladım.
Mesaj08.07.2011, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tabikide ;

Arrow Sana ait içerik...
Arrow Google'ye ekleme
Arrow Forumda online olma
vb. vb.

özellikler siteni tanıtacaktır.
İyi Forumlar.

Mesaj08.07.2011, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda Online Olmak Bişey Değiştirmez. Ben Kendi Siteme Yaptığım Oyunları Yayınlıyorum Ama ne tarafa Baksan herkez Benim Oyunlarımdan Aşırı Derecede Güzel Oyunlar var milyonda bir anca bi kere girerler 2 saniyede çıkarlar.
Mesaj08.07.2011, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

öncelikle güzel bi tasarım ayarla sitene sonra bu oyunları koyduğun sayfaya bi düzen koy örneğin bi resim çalışması yap üstünde Bu versiyondaki yenilikler yazsın altında yrinlikleri yaz aynı şekilde karakterler nasıl oynanır vb yap sonra indir yazılarını buton şeklinde yap sayfanı düzenli tut yani demolarını koy oyunların koyamıyorsan oyuna dair kısa bi video çek fragman gibi ben sitene girdim oyunlarını indirecektim ama ya indirdiğime değmezse diyip indirmedim nasıl birşey olduğunu anlat resimler video lar koyki indirilip oynansın tasarım konusundada üst menülü bir tasarım kullan üst menüde oyuna dair bir amblem yanındada ismi şeklinde ayarlayabilirsin bunları yapınca siten zaten 10 numara olacak oyunlarınıda az ama öz yap bunları yaptıktan sonra siteni facebook twitter da paylaş link - banner değişimleri yap ve bu forumda online ol bu forumdada oyun sever birsürü kişi var tr.gg siteleri hitini en çok tr.gg site sahiplerinden alır Wink sen bu dediklerimi yap sonra ben sana 3-4 şey daha söylerim şimdi bu olayları pek gözünde büyütme Razz
Mesaj08.07.2011, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

site tasarımından ne anlarım ?
Mesaj09.07.2011, 05:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

hun-studios yazmış:
site tasarımından ne anlarım ?
hazır tasarımları kullan veya tasarım isteyebilirsin buradada nasıl yapabileceğini anlattım

http://www.izlesene.com/video/css-tasarim-yapma/3730251
Önceki mesajları göster: