Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.07.2011, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Css ile ilgili karmaşık sorular :D

Arrow Photoshop ile çizilip dw ile kodlanan tasarımda içeriği nasıl ekliyoruz menüye linklerin nereden koyuyorz menüdeki bölümlere nasıl link ekliyoruz.Yazı nasıl yazıyoruz Question

Arrow Link takas nedir ne işe yarar Question

Arrow Css tasarımda güncellemek uzun sürüyor daha kısa yolu yöntemi yokmu Question

Arrow Css konusunda bilgili bir arkadaş msn adresini verse, ben bir sorunum olduğunda ordan, danışsam yardımsever biri yokmu Very Happy

Arrow Sorularıma cevap verecek olan arkadaşlara çok teşekkürler...
Mesaj08.07.2011, 22:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Css ile ilgili karmaşık sorular :D

Photoshop ile çizilip dw ile kodlanan tasarımda içeriği nasıl ekliyoruz menüye linklerin nereden koyuyorz menüdeki bölümlere nasıl link ekliyoruz.Yazı nasıl yazıyoruz?

İnceleyiniz : http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=185284&highlight=tasar%FDm+kodlama

Link takas nedir ne işe yarar?

Link takas 2 sitenin birbirini kendi sitelerine eklemesidir.. Yani "a" sitesi "b" sitesini "a" sitesine ekliyor... Böylece google'de "A sitesi B sitesini eklediğine göre beğendi" diyor ve buda pr'yi etkiliyor.. Aynı zamanda ziyaretçi sayısınıda...

Css tasarımda güncellemek uzun sürüyor daha kısa yolu yöntemi yokmu?

Var.. Şuan linkini bulamadım ama Rankend'a danış.. O kod bulmuştu... Ama bazı hatalar yüzünden kullanılmadı...

Css konusunda bilgili bir arkadaş msn adresini verse, ben bir sorunum olduğunda ordan, danışsam yardımsever biri yokmu?

Forumda msn vermek yasak.. Zaten msn'ye gerek yok.. Bir sorun olduğunda bir görevliye veya istersen bana özel mesaj at.. Elimden geldiğince yardımcı olurum...

Sorularıma cevap verecek olan arkadaşlara çok teşekkürler...

Rica ederim =)
Mesaj08.07.2011, 22:09 (UTC)    

ve-siir yazmış:
Photoshop ile çizilip dw ile kodlanan tasarımda içeriği nasıl ekliyoruz menüye linklerin nereden koyuyorz menüdeki bölümlere nasıl link ekliyoruz.Yazı nasıl yazıyoruz?

İnceleyiniz : http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=185284&highlight=tasar%FDm+kodlama

Link takas 2 sitenin birbirini kendi sitelerine eklemesidir.. Yani "a" sitesi "b" sitesini "a" sitesine ekliyor... Böylece google'de "A sitesi B sitesini eklediğine göre beğendi" diyor ve buda pr'yi etkiliyor.. Aynı zamanda ziyaretçi sayısınıda...

Var.. Şuan linkini bulamadım ama Rankend'a danış.. O kod bulmuştu... Ama bazı hatalar yüzünden kullanılmadı...

Css konusunda bilgili bir arkadaş msn adresini verse, ben bir sorunum olduğunda ordan, danışsam yardımsever biri yokmu?

Forumda msn vermek yasak.. Zaten msn'ye gerek yok.. Bir sorun olduğunda bir görevliye veya istersen bana özel mesaj at.. Elimden geldiğince yardımcı olurum...

Rica ederim =)

O videoyu sonuna kadar izledim orda sonuna doğru tasarımın üstüne yazılar yazıyor tablo açarak link takas falan yazıyor içeriği öylemi ekliyoruz ?
Mesaj09.07.2011, 10:11 (UTC)    

einsteinamca yazmış:
ve-siir yazmış:

Rica ederim =)

O videoyu sonuna kadar izledim orda sonuna doğru tasarımın üstüne yazılar yazıyor tablo açarak link takas falan yazıyor içeriği öylemi ekliyoruz ?

Question Question Question Question