Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.07.2011, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Bilgimerkezi06.tr.gg/En güncel bilgi sitesi

Merhaba Arkadaşlar..Bu Başlık altından bana sitemin eksiklerini söylemenizi istiyorum..

Arrow Tasarım;10/
Arrow İçerik:10/
Arrow Özgünlük:10/

Herkese şimdiden teşekkürler. .

Hüseyin Başoğul ;

Mesaj16.07.2011, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenizde modası geçmiş yazılar görüyorum. "Facebook'u Türkçe Yapmak" gibi... Very Happy
özgünlükten bahsediyorsunuz ama ben bu başlıkların hepsini başka platformlarda gördüğümü hatırlıyorum. Belki anlatım size aittir diye düşündüm, en azından fikir sahibi olabilmek için 10 kadar sayfaya girdim hepsinde bir kaynak var yani özgün değil siteniz...

tasarım...
tasarım size ait değil sanırım.
bizim oda ve dersler kategorisi çok dağınık, en azından alfabetik sıraya sokabilirsiniz.
tasarım arkaplanı olan yeşil çim ne alaka, çok takıldım buraya...
tasarım: 6/10

içerik: dediğim gibi içeriğiniz var ama özgün değil, yine de konu yelpazeniz geniş. 7/10

Başarılar Very Happy
Mesaj16.07.2011, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

içerik:

içeriğinde bazen özgünsün ama çoğunlukla başka sitelerden görüp anladığını yazıyorsun bazende alıntı sanırım örneğin eski domainler google nexus gibi kendin tutulan siteleri gezip (google,facebook gibi) oralarda biryenilik gördüğün anda o yeniliği kurcalayıp ona dair makaleler yazarsan tutulursun

tasarım:

bu tasarımı bende bir sitemde kullanmıştım tugay abi nin en başarılı tasarımlarından biri çok hoş duruyor yeşil ağırlıklı desek o değiş gri desek oda değil renkleri çok güzel kullanılmış bir tema ama anasayfan tasarıma uymamış çok açık olamayan bir yeşil kullanırsan daha uyumlu olur 2 anasayfanın arasında boşluk kullan "</br>" veya div de kullanabilirsin oda hoş durur "<hr/>" böylece daha düzgün durur her sayfada yorumu aktif etme anasayfada yorum kaliteyi düşürür arkaplanda daha hoş şeyler kullanabilirsin

şimdilik bunlar yeterli söylediklerimi yaparsan daha hoş görünüme sahip olabilirsin diye düşünüyorum eğer tasarımı değiştirmek istersen açılır kapanır dikey menülü bir tasarım seç menünün çok olması iyi olmaz çünkü
Mesaj16.07.2011, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

görüşlerinizi dikkate alacağım.

Mesaj16.07.2011, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım: 5/10
İçerik: 6/10
Özgünlük: Buna bir şey söyleyemem. Hangi birini sizin yazdığınızı bilmiyorum.

Kısa ve öz bir değerlendirme yaparsak.
Anasayfadaki menü tarzı şeyi kaldır bence.
"PrGoogle" ninde bir linki var gereksiz gibi açıkcası Smile
Logo kesinlikle değiştirilmeli ve biraz daha büyütmelisin logoyu.
Arkaplanda oynayabilirsin belki.
Tasarımıda değiştirebilirsin. Pek sade kalmış gibi. Ayriyetten göze hoşgelmiyor. Yani en azından bana göre öyle.
Birde yorum alanı arka planı değiştirilmeli.

Mesaj16.07.2011, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşkkürler..

Mesaj16.07.2011, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım;5/10
İçerik:9/10
Özgünlük:8/10
Mesaj17.07.2011, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler oyun tutsağı..

Önceki mesajları göster: