Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.08.2011, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlisultanlar yazmış:
lifeye yazmış:
eline emeğine sağlık yanlız ele aldığın konuya göre tasarım kullansan daha hoş olacak.
Tarih Tasarımına geç Smile

teşekkür ederim ama yok işte bulamıyorum tarih ile ilgili tasarım maalesef Sad

İllaki Birinin Yapıpda paylaşmasını bekleme sen otur kendin yap senin emeğin olsun senin olsun tüm haklarıda sana ait olsun Wink
Mesaj07.08.2011, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

lifeye yazmış:
osmanlisultanlar yazmış:
lifeye yazmış:
eline emeğine sağlık yanlız ele aldığın konuya göre tasarım kullansan daha hoş olacak.
Tarih Tasarımına geç Smile

teşekkür ederim ama yok işte bulamıyorum tarih ile ilgili tasarım maalesef Sad

İllaki Birinin Yapıpda paylaşmasını bekleme sen otur kendin yap senin emeğin olsun senin olsun tüm haklarıda sana ait olsun Wink

İşte yapmayı bilsem sorun yok (: denedim ama olmadı yapamadım
Mesaj07.08.2011, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnternetten bulman biraz zor olabilir ama sana tavsiyem css+photoshop+dreamweaver derslerini izleyerek kendi tasarımını kodlaman. Gerçekten çok güzel tasarımlar çıkarabilirsin. Wink
Mesaj07.08.2011, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
İnternetten bulman biraz zor olabilir ama sana tavsiyem css+photoshop+dreamweaver derslerini izleyerek kendi tasarımını kodlaman. Gerçekten çok güzel tasarımlar çıkarabilirsin. Wink

teşekkür ederim inş. bende bir gün öğreneceğim (:
Mesaj07.08.2011, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlisultanlar yazmış:

Öğrenmenin yaşı yok. Bir gün yerine şimdi öğrenmeye başlamanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Bir daha böyle bir fırsat bulamayabilirsiniz. Wink
Mesaj07.08.2011, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlisultanlar yazmış:

Öğrenmenin yaşı yok. Bir gün yerine şimdi öğrenmeye başlamanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Bir daha böyle bir fırsat bulamayabilirsiniz. Wink

aslında ben photoshop programını indirdim ama yapmadım işte. neyse er geç öğrenirim ve tasarımlarımı çizerim
Mesaj08.08.2011, 07:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncel
Mesaj08.08.2011, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu: DEğerlendirme

Arkadaşım Sitenin İçeriği Güzel Ama Teması Osmanlıya Uygun değil.Mavi Yerine Kızıl Tonlar Kullanabilirdin.. Laughing
Mesaj08.08.2011, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok güzel gidiyorsun arkadaşım.Devam et böyle.Tasarım mevzusuna gelince o kunuda bende dertliyim.Elinden gelmeyince istediğin gibi olmuyor işte. Embarassed

M.Aslan
Mesaj08.08.2011, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence tasarim hicde fena degil mavi ton osmanli zamanina cok uyuyor bunuda unutmayin!
Icerige zaten hic birsey diyecek laf yok, bayadir takip ediyorum, baya kendimi gelistirdim sayende !

9,9 Puan
Mesaj08.08.2011, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hepinize çok teşekkür ederim güzel yorumlarınızla ve ilginizle beni çok mutlu ettiniz sizlere bir yardımım olduysa çok mutluyum (:
Mesaj08.08.2011, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz Gayet Güzel Ancak Tasarımınızı Değiştirin Bence.
Mesaj08.08.2011, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

caliskan-blog yazmış:
Siteniz Gayet Güzel Ancak Tasarımınızı Değiştirin Bence.

Teşekkür ederim tasarım konusuna gelince maalesef tasarım yapmayı bilmiyorum ve bulabildiğim en güzeli bu. Ayrıca kapristv ninde söylediği gibi mavi de bir osmanlı rengi.
Mesaj08.08.2011, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Renge Bişey Dediğin Yok.
Ama Sitede Birtane Bile HİLAL göremedim Ben ...
Mesaj08.08.2011, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

hilal eklemedim ana osmanlı bayrağını ekledim ordada zaten hilaller var .