Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.08.2011, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site: UmutDevrim
Çalışma : Aykut Kocaman Wallpaper
Grafiker olmamıın amacıı : Bedava-sitem'de yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara yardıım etmek.
Mesaj02.08.2011, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
Abla olmadı tasarımınla ilgilenirim ben. Artık yavaş yavaş tasarım bile kodluyorum. Baya baya öğrendim kodlamayı. Ama şu anda HTML ile ilgili bir kitap yazıyorum. Bundan sonra da CSS. Onlar biter bitmez bakarım. Bugün başladığım HTML kitabını bitireceğim sahura kadar. Hafta sonuna kadar da CSS'i bitiririm. Sonra tasarımına bakarım. Wink

Ben çizim-kesim-kodlama-düzenleme vs. biliom ama ne fayda kendim bile hazır tasarım kullanıom.Başkasına yapiom bu tasarımları.Belki senden 1-2 bişey öğrenirim.
Mesaj02.08.2011, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
http://i1120.photobucket.com/albums/l487/FrenzyDM/thumbail-1.jpg

Grafiker olmamıın amacıı : Bedava-sitem'de yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara yardıım etmek.

Arkadaşım mehmet yüksel için yapmııs olduğum bir çalıışşmaydıı ey gidi günler.
Mesaj02.08.2011, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:
Abla olmadı tasarımınla ilgilenirim ben. Artık yavaş yavaş tasarım bile kodluyorum. Baya baya öğrendim kodlamayı. Ama şu anda HTML ile ilgili bir kitap yazıyorum. Bundan sonra da CSS. Onlar biter bitmez bakarım. Bugün başladığım HTML kitabını bitireceğim sahura kadar. Hafta sonuna kadar da CSS'i bitiririm. Sonra tasarımına bakarım. Wink

Ben çizim-kesim-kodlama-düzenleme vs. biliom ama ne fayda kendim bile hazır tasarım kullanıom.Başkasına yapiom bu tasarımları.Belki senden 1-2 bişey öğrenirim.

Herkesin diğer birinden öğreneceği bir şeyler vardır ama ben tasarım kodlayabiliyorum dedim ama hatalarım çıkabilir yine. Ama elimden geldiğince bildiklerimi sizlerle paylaşırım. Artık php ve js öğrenip WordPress gibi tasarımlar kodlamak istiyorum açıkçası. Wink
Mesaj02.08.2011, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

wordpress tasarım cıkarması kolay esktra bilgi gerektirmez Wink
Mesaj02.08.2011, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

systemwarez yazmış:

Bilmiyorum. Şu anda kendi çizdiğim tasarımları kodlayabiliyorum ama WP tasarımları zor gibi. php bilgisi gerektiriyor.
Mesaj02.08.2011, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

systemwarez yazmış:

Bilmiyorum. Şu anda kendi çizdiğim tasarımları kodlayabiliyorum ama WP tasarımları zor gibi. php bilgisi gerektiriyor.

ben tasarım işilerinibırakalı cok oldu

sana tavsiyem biraz ps biraz da kod bilgin olsun yapamayacagın tasarım kalmaz

buradan sunuda soylemek istiyorum tr.gg siteleri artık deger kazanmıyor google sevmiyor ben kendime forumda yol buldum hadi hayırlısı

eger blog sitesi kurcaksan

wordpress den bedava kurabilirsin

forum kurcaksan forumactif

yok ben cöplügümde oyalancam diyorsan o zaman bs de başarılar Wink
Mesaj02.08.2011, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

systemwarez : Sözlerinize Dikkat EDİNİZ..!

Sonra Uyarmadı Banladılar , sitem neden silindi gibi şikayetlerde Bulunmayın.Wink
Mesaj02.08.2011, 22:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:

Sonra Uyarmadı Banladılar , sitem neden silindi gibi şikayetlerde Bulunmayın.Wink

uyarınız için teşşekurler
Mesaj03.08.2011, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

umut-devrim yazmış:
Alıntı:
http://i1120.photobucket.com/albums/l487/FrenzyDM/thumbail-1.jpg

Arkadaşım mehmet yüksel için yapmııs olduğum bir çalıışşmaydıı ey gidi günler.
Mesaj03.08.2011, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Moderatörlerimizin tümü oylamaya katilmadigi icin sonuclari haylen acikliyamiyoruz.
Anlayisiniz icin tesekkürler.
Sabredin degerli Bedava-Sitem ailesi..

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj03.08.2011, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Moderatörlerimizin tümü oylamaya katilmadigi icin sonuclari haylen acikliyamiyoruz.
Anlayisiniz icin tesekkürler.
Sabredin degerli Bedava-Sitem ailesi..

sabrediyoruz Very Happy sabreden derviş muradına ermiş hadi inşallah.. Very Happy
Mesaj03.08.2011, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

heyecanla bekliom.inşalllah modlarımız hemen oylarlar.
Mesaj03.08.2011, 22:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

sonuçlar açıklandı ve men seçilmişim hatta aday olmadan şaka şaka Aday olay arkdaşlara kolay gelsin.

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj03.08.2011, 22:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:

ya şu siteye banlayın gitsin herkeze dalaşıyor banada dalaşıyor.hemde b-sden olmayan siteleri forumda reklam yapıyor.

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Önceki mesajları göster: