Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.08.2011, 22:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

baks-bani yazmış:
bilgiliwebnet yazmış:
systemwarez : Sözlerinize Dikkat EDİNİZ..!

Sonra Uyarmadı Banladılar , sitem neden silindi gibi şikayetlerde Bulunmayın.Wink

ya şu siteye banlayın gitsin herkeze dalaşıyor banada dalaşıyor.hemde b-sden olmayan siteleri forumda reklam yapıyor.

kime dalaştım sana neden dalaşayım ? Laughing neden bana ban atılmasını istiyorsun ? saçma Laughing
Mesaj04.08.2011, 06:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

umut-devrim yazmış:

Site: UmutDevrim
Çalışma : Aykut Kocaman Wallpaper
Grafiker olmamıın amacıı : Bedava-sitem'de yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara yardıım etmek.

Bu Sanamı Ait reklam olarak algılamayın ama http://www.tasarimerkezi.com/grafik-calismalariniz/aykut-kocaman-wallpaper-|-mehmet-yuksel-29888/ burda çalışma..
Mesaj05.08.2011, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarihbulteni yazmış:
ne yetenekler varmış Smile
aynen
Mesaj05.08.2011, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

systemwarez yazmış:
baks-bani yazmış:
bilgiliwebnet yazmış:
systemwarez : Sözlerinize Dikkat EDİNİZ..!

Sonra Uyarmadı Banladılar , sitem neden silindi gibi şikayetlerde Bulunmayın.Wink

ya şu siteye banlayın gitsin herkeze dalaşıyor banada dalaşıyor.hemde b-sden olmayan siteleri forumda reklam yapıyor.

kime dalaştım sana neden dalaşayım ? Laughing neden bana ban atılmasını istiyorsun ? saçma Laughing

Küfür etmişsiniz.

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj05.08.2011, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aday Arkadaşlara Başarılar Keşke Benımde Zamanım Olsaydı Aday Olabilseydim Yardım Etmeyi Seven Biri Olarak Çok Az Olan Grafik Bilgimi Siz Degerli Üyelerle Paylaşmak İsterdim Neyse Seçilen Arkadaşlara Kolay Gelsin İyi Forumlar Bedava Sitem Ailesi:)

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj05.08.2011, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

hala sonuçlar açıklanmadı. Rolling Eyes Crying or Very sad
Mesaj05.08.2011, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
Aday Arkadaşlara Başarılar Keşke Benımde Zamanım Olsaydı Aday Olabilseydim Yardım Etmeyi Seven Biri Olarak Çok Az Olan Grafik Bilgimi Siz Degerli Üyelerle Paylaşmak İsterdim Neyse Seçilen Arkadaşlara Kolay Gelsin İyi Forumlar Bedava Sitem Ailesi:)

kısmet seni biliyorum dostum başarılar hayatında..
Mesaj05.08.2011, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Umarım herşey gönlünüzce olur.Hakkeden kazansın.

M.Aslan
Mesaj06.08.2011, 04:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

kilruge yazmış:
catlak-site55 yazmış:

kısmet seni biliyorum dostum başarılar hayatında..

Tşkler Wink Wink

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj06.08.2011, 10:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Unutulmadiginizi dile getirmek istedim.
Çok az kaldı arkadaslar.
Anlayışınız için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
İyi forumlar dilerim. ua1905ua

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj06.08.2011, 10:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Merhaba.
Unutulmadiginizi dile getirmek istedim.
Çok az kaldı arkadaslar.
Anlayışınız için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
İyi forumlar dilerim. ua1905ua

Smile Very Happy Surprised Crying or Very sad Mr. Green Question Twisted Evil Rolling Eyes

Cupacup'tan Buraya : )
Mesaj06.08.2011, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daha Yeni Yaptığım Çalışmam

Arrow Site İsmi: GultenYilmaz.Tr.Gg

Arrow Grafik Çalışma İsmi: Kronos_CW

Arrow Neden Seçilmek İstiyorsun: Bedava-Sitem ile Uğraşmayı ve Css Tasarım Çizip Kodlamayı Seviyorum.Siteme Yaptığım Onlarca Çalışmam Var Ancak En Güzellerinden Biri de BU

Ön İzleme : Sitemde Şu Anda Bulunan Bir Çalışmam
Mesaj07.08.2011, 08:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site-ismi: www.yusufberki.tr.gg
Grafiker calismasi: Uçan balon

NOT: resimdeki iconlar bana aittir çalışmada uçan balonlara takılı ismim şeklinde yapacaktım bukadar oldu =)

Neden secilmek istiyorsun: ben 2009 dan beri bedava-sitem deyim ve yaklaşık 1 yıldır photoshop ile uğraşıyorum 2 yıl sadece yaptığım istekler üzerine sitemi düzenledim yani istek yapan kişinin nasıl birşey istediğini anlayabiliyorum ve bu şekilde istek sahibine istediği şekilde yardımı yapabilirim ayrıca bilgisayar başında çok zaman geçiriyorum günümün nerdeyse yarısını burada geçiriyorum isteklere aktif bir şekilde cevap verebileceğimi düşünüyorum
Mesaj07.08.2011, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkeze başarılar bende katılmak istedir ama pek zamanım olmuyor... O nedenle katılıp diğer arkadaşları engellemek istemiyorum Rolling Eyes

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj07.08.2011, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu gününü sayarsak 15 gün oldu hayla açıklanmadı açıklanacak mı sonuçlar ?

Önceki mesajları göster: