Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.08.2011, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Hit Sınırı

Merhaba arkadaşlar benim sitemin günlük hit'i 360'ı buluyor bu hit kesinlikle google'dan veya bedava-sitem'den gelen kullanıcılar ile sağlanmaktadır yani hit sitelerine filan üye değilim gerekte duymuyorum. Neyse asıl konuya geçelim ben üye sayısı çok fazla olan facebook sayfalarına reklam vermek istiyorum bir sayfa var mesela, 175.000 (küsür) üyesi var o sayfanın sahibiyle iletişimdeyim o sayfaya kendi .tr.gg sitemin reklamını yapmayı düşünüyordum ki aklıma çok hit alan sitelerin silindiği geldi. Eğer o facebook sayfasına reklam verirsem sitemin hit'i 1.000-2.000'i geçecekmiş O facebook sayfasının sahibi dedi bunu.
Peki kaçtır bu bedava-sitem'in sitelerinin hit sınırı yada şöyle mi sorsaydım hit sınırı gibi bir şey var mıdır?

LÜTFEN YARDIM..!
Mesaj01.08.2011, 22:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

BS kuralları dışına çıkmadığın sürece sitene birşey olmaz. Hit çok diye sitemi silinir, BS nin işine gelir o. Senin hitin nekadar çoksa BS reklamına okadar çok tıklanıyodur.. Buda bs nin amacı zaten.

Bu arada sitene giren her bir kişi 2 tıklama yapıp çıkıyormuş zaten, o girenlerin bidaha gireceğini sanmıyorum, nasıl oluyosa artık...

Günlük 380 küsür hit, 650 küsür tıklanma... garip...

Normalde 380 hitli bir siteye bence 1500 küsür tıklanma gelir...

daha sitene bakmadım bile ama bu tam bir içerik zayıflığıdır haberin olsun...

Mesaj02.08.2011, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

indexe yazmış:
BS kuralları dışına çıkmadığın sürece sitene birşey olmaz. Hit çok diye sitemi silinir, BS nin işine gelir o. Senin hitin nekadar çoksa BS reklamına okadar çok tıklanıyodur.. Buda bs nin amacı zaten.

Bu arada sitene giren her bir kişi 2 tıklama yapıp çıkıyormuş zaten, o girenlerin bidaha gireceğini sanmıyorum, nasıl oluyosa artık...

Günlük 380 küsür hit, 650 küsür tıklanma... garip...

Normalde 380 hitli bir siteye bence 1500 küsür tıklanma gelir...

daha sitene bakmadım bile ama bu tam bir içerik zayıflığıdır haberin olsun...

Benim sitem metin2 oyununu bilmeyenlere öğretmek bilenleri ise daha iyi öğrenmesini sağlamak google'da sitemin mesela metin2 saç stilleri diye bir konu var google da saç stilleri yazınca normalde gerçek insanlar için saç stilleri çıkıyor ama benim sitem de oraya girmiş Very Happy arama yapan kişi gerçek saç stilleri ararken benim oyunla ilgili koymuş olduğum saç stillerini görünce tabi çıkar siteden ve bunu içerik eklemeyle kapatabilirim ama bu sefer de sitemin amacı doğrultusundan çıkmış olurum ama siteme metin2 hakkında daha fazla konu eklemem gerekiyorsa tabiki de eklemeye devam ederim.
Ve umarım sitemin hit'inin hit sitelerinden geldiğini ima etmiyordunuz Confused
Mesaj03.08.2011, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır doğrudur hiti... bende 2,5 yılımı metin2 ye adamış biri olarak içeriği az buldum... Very Happy
Mesaj04.08.2011, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki.
Mesaj06.08.2011, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

bi aralar gizliilimler.tr.ggvardı hiti 40-30 binlerdeydi.

Önceki mesajları göster: