Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.07.2011, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Çok basit bi soru Lütfen ilgilenirmisiniz arkadaşlar!

http://img543.imageshack.us/img543/5751/sorul.jpg

Arkadaşlar yukarıdaki resimde gördügünüz gibi Resmin yanına yazı yazmak istiyorum nasıl yapabilirim sayfa oluşturuyorum resim ekliyorum yanına yazı yazdıgımda bu şekilde alta gidiyor yazılar :

http://img585.imageshack.us/img585/512/soru2v.jpg

Kısaca Resmin yanına yazı yazmak istiyorum ne yapmam lazım ?
Mesaj25.07.2011, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öyle resimleri photoshop programlarından yapabilirsin örneğin : Photofiltre ,Photoscape vs.
Mesaj25.07.2011, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

hiiç gerek yok aç sayfalarımı değiştiri ekle resmini sonra resme sağ tık yap en alttan resim özelliklerine gir hizalamayı sol olarak seç tamam tamam de ondan sonra resmin üzeirne so ltık yap bi kere sağ ok tuşuna bas yaz yazını =)
Mesaj25.07.2011, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

grapiker yazmış:
hiiç gerek yok aç sayfalarımı değiştiri ekle resmini sonra resme sağ tık yap en alttan resim özelliklerine gir hizalamayı sol olarak seç tamam tamam de ondan sonra resmin üzeirne so ltık yap bi kere sağ ok tuşuna bas yaz yazını =)

Çok saol kardeşim .. Wink
Mesaj25.07.2011, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar daha yeniyim birşey sorcaktım.Siteme birşeyler eklemek istiyorum ama anlaşmada yazan 5 madde varya ayrıca bu içeriklere izin verilmez diye yanlışlıkla siteme böyle birşey eklersem bunun ceza varmı varsa nedir?Bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Mesaj25.07.2011, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

karadenizli001 yazmış:
Arkadaşlar daha yeniyim birşey sorcaktım.Siteme birşeyler eklemek istiyorum ama anlaşmada yazan 5 madde varya ayrıca bu içeriklere izin verilmez diye yanlışlıkla siteme böyle birşey eklersem bunun ceza varmı varsa nedir?Bilgilendirirseniz çok sevinirim.
eğer sitenize +18 içerik eklerseniz veyahut lisanslı indirme linkleri koyarsanız birinin tasarmını - içeriğini izinsiz çalarsanız ve kaynak göstermezseniz ve bu yönetim tarafından görünürse siteniz silinebilir.
Mesaj28.07.2011, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

ps ye hiç gerek yok kardeş her şey senin yaratıcılığına kalmış painten bile güzel şeyler yapabilirsin önerecek olursam office programından powerpointi aç orda harflere şekil gölgelendirme saydamlaştırma gibi özellikler ekleyebiliyorsun bir kaç saat içinde alışırsın çok kolay
Önceki mesajları göster: