Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.07.2011, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemde eklediğim linklerde sürekli kırlma sorunu yaşıyorum.

Herkeze merhaba; Web sitemde sürekli link kırılma sorunu yaşıyorum. BedavaSitem'in Css tasarımını kullanıyorum. Eklediğim menümde örneğin iletişim kısmına götürücek linki yerleştiriyorum. Bir süre sonra kırılıyor. Sonuç olarak ''Hata 404'' sayfasını karşımda buluyorum. Sorunun kaynağını çözemedim. Yardımcı olunursa sevinirim. Herkeze kolay gelsin.
Mesaj28.07.2011, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz Bende Açılmıyor nedenini bende anlamadım hiçbir tarayıcımda açılmadı ama sorunuza tahmini olarak cevap vereceğim sitenizdeki sayfaların isimlerini değiştirdiğinizde o sayfanın linkide otomatikman değişir bu sefer kodlardanda o linki değiştirmeniz gerekir sayfanızın adı aynı kalırsa hiçbir sorun olmaz.
Mesaj28.07.2011, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlıyorum. Fakat isimlerini hiç değiştirmiyorum. Sitenin açılmaması, özellikle link kırılma sorunları vb. sorunların nereden kaynaklandığını anlayamadım bende. Tasarımdan kaynaklanabilir belki. Bu şekilde giderse yeni bir tasarıma geçeceğim ve tüm tarayıcılara uyumlu hale getireceğim. Verdiğiniz cevap için teşekkürler.
Mesaj28.07.2011, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet sitenize girdim ve sorununuzu anladım bu tarayıcınızdan kaynaklanıyor mozilla firefox kullanırken linklerde kırıklık olabiliyor diğer tarayıcılarda sitenizde bir sorun yok
Mesaj28.07.2011, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler ama ben başından veri Google Chrome kullanıyorum. Ve kırılma sorunu hala devam ediyor. Yada sadece bende oluyor. Başka kullanıcılarda sorun yok?