Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.08.2011, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Düşünceleriniz bizim için değerli.
Görüşlerinize göre hareket ediyoruz,yorumlarınızı bekliyoruz.

İskilipli Atıf hain miydi?
Necip Fazıl, CHP ve gerçekler
Mesaj14.08.2011, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj14.08.2011, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten çok güzel tebrik ederim..
Mesaj16.08.2011, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

gercekercivatahirdavat yazmış:
Siten çok güzel tebrik ederim..

Teşekkür ederim : ).
Görüşlerinizi almaya devam ediyorum

Mesaj16.08.2011, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Site Başarılar ..
Sitenizi Geliştirmeniz Gereken Yerler Var
İlk Sitenizi Tamamladınızdan Emin Olun Ondan Sonra
Değerlendirmelere Koyun Bence Yoksa Beklemediniz
Bir Düşük Puan Alabilirsiniz Yanlış Anlamayın ..
Kötü Demiyorum Güzel Emek Verilmiş Bir Siteniz Var
Tekrardan Başarılar Diliyorum En Yakın Zamanda
Eksiklerinizi Tamamlayacağınızdan Eminim
İyi Forumlar Saygılarımla .

Mesaj16.08.2011, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Güzel Site Başarılar ..
Sitenizi Geliştirmeniz Gereken Yerler Var
İlk Sitenizi Tamamladınızdan Emin Olun Ondan Sonra
Değerlendirmelere Koyun Bence Yoksa Beklemediniz
Bir Düşük Puan Alabilirsiniz Yanlış Anlamayın ..
Kötü Demiyorum Güzel Emek Verilmiş Bir Siteniz Var
Tekrardan Başarılar Diliyorum En Yakın Zamanda
Eksiklerinizi Tamamlayacağınızdan Eminim
İyi Forumlar Saygılarımla .

Eksik yerleri söylerseniz düzeltmeye çalışacağım

Mesaj16.08.2011, 10:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir Sitenin Asla Eksiklerini Ve Fazlalıklarını Söylemedim Şuana Kadar Wink
Çünkü Hayal Gücünü Çalıştıramıyan O Kadar Üye Var Ki
Halbuki Hayal Dünyanızı Çalıştırsanız Biraz Çaba Sarf Etseniz
Beklediğimden Daha Üstün Başarıda Olabilirsiniz Sadece Sitenize Vakit Ayırmak Önemlidir Wink
Yoksa Herkez Bir Web Sitesi Yapar Önemli Olan Düzenli Ve Tertipli Olmaktır
Tabi Bir Farkınız Olsun İstiyorsanız Umarım Anlatabilmişimdir
İyi Forumlar Dilerim Saygılarımla @
kemalist-yol
Mesaj16.08.2011, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Bir Sitenin Asla Eksiklerini Ve Fazlalıklarını Söylemedim Şuana Kadar Wink
Çünkü Hayal Gücünü Çalıştıramıyan O Kadar Üye Var Ki
Halbuki Hayal Dünyanızı Çalıştırsanız Biraz Çaba Sarf Etseniz
Beklediğimden Daha Üstün Başarıda Olabilirsiniz Sadece Sitenize Vakit Ayırmak Önemlidir Wink
Yoksa Herkez Bir Web Sitesi Yapar Önemli Olan Düzenli Ve Tertipli Olmaktır
Tabi Bir Farkınız Olsun İstiyorsanız Umarım Anlatabilmişimdir
İyi Forumlar Dilerim Saygılarımla @
kemalist-yol

Peki.Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

Mesaj16.08.2011, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımınız başarılı ama ufak tefek eksikleriniz var mesela bölümlerin açıklamalarını yeşil rekle yapmışsınız pek okunaklı olmamış. Tıklayın yazıları da çok basit kalmış, belki yazı yerine görsel deneyebilirsiniz; tabii renk uyumunu bozmadan...

İçerik: Hiç bilinmeyen bilgiler var yazmışsınız... Ama ben göremedim açıkcası... Bunların hepsi Google'da doğru kelimelerle aradığınızda ilk sayfada bulabileceğimiz şeyler. Örneğin resimler, sözler, hayatı gibi konular direk olarak www.istanbul.gov.tr'den alınmış. Atatürk Hakkında bilinmenler ise aynı kelimelerle bile aradığımızda rahatça bulabileceğimiz şeylerdi. Arama yaparken hiç bir şey yapamıyorsanız en azından 3-5 sayfa gitmeniz lazım Google'da...
Biraz sığ olmuş yani daha değişik şeyler eklemelisiniz aynı konularda.
Benim sitemde de Atatürk için kendi çapımda küçük bir bölüm var. Belki de benim sitemdeki konular daha çok araştırılmış gibi...
İçerik: 6/10

Etiketlerin Kemalizm,Kemalist-yol,Komünizm,Atatürk,CHP,DSP,TKP olması da biraz şaşırttı beni. Bence etiketleri değiştirmelisiniz. Beni şimdi siyasi konuşuyor da sanmayın. Bu etiketlerdeki görüşler benim yakın olduğum görüşlerdir. Ama yine de ters geldi bana... mesela komünizm hakkında Atatürk'ün bir düşüncesi var "Halk buna hazır değil" diye... Bu lafı da memleket şairi Nazım için söylemiştir. Atatürk aslında sosyalist de değildir fakat görüşleri sosyalizme ters değildir. Mesela Mahir Çayan da "Sosyalist olabilmek için önce Atatürkçü olabilmek lazım" demiştir. Neyse konu biraz dağıldı. Sonuç olarak etiketleri değiştirirsen daha iyi olacak Smile

Lütfen benim bu yazdıklarıma karşılık cevap vermeyin. Korkmaktan değil ama tartışma çıksın istemiyorum. Konu uzar ve arkadaşın başlığı kilitlenir. Hiç birimiz bunu istemeyiz.
Mesaj17.08.2011, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

idami yazmış:
Tasarımınız başarılı ama ufak tefek eksikleriniz var mesela bölümlerin açıklamalarını yeşil rekle yapmışsınız pek okunaklı olmamış. Tıklayın yazıları da çok basit kalmış, belki yazı yerine görsel deneyebilirsiniz; tabii renk uyumunu bozmadan...

İçerik: Hiç bilinmeyen bilgiler var yazmışsınız... Ama ben göremedim açıkcası... Bunların hepsi Google'da doğru kelimelerle aradığınızda ilk sayfada bulabileceğimiz şeyler. Örneğin resimler, sözler, hayatı gibi konular direk olarak www.istanbul.gov.tr'den alınmış. Atatürk Hakkında bilinmenler ise aynı kelimelerle bile aradığımızda rahatça bulabileceğimiz şeylerdi. Arama yaparken hiç bir şey yapamıyorsanız en azından 3-5 sayfa gitmeniz lazım Google'da...
Biraz sığ olmuş yani daha değişik şeyler eklemelisiniz aynı konularda.
Benim sitemde de Atatürk için kendi çapımda küçük bir bölüm var. Belki de benim sitemdeki konular daha çok araştırılmış gibi...
İçerik: 6/10

Etiketlerin Kemalizm,Kemalist-yol,Komünizm,Atatürk,CHP,DSP,TKP olması da biraz şaşırttı beni. Bence etiketleri değiştirmelisiniz. Beni şimdi siyasi konuşuyor da sanmayın. Bu etiketlerdeki görüşler benim yakın olduğum görüşlerdir. Ama yine de ters geldi bana... mesela komünizm hakkında Atatürk'ün bir düşüncesi var "Halk buna hazır değil" diye... Bu lafı da memleket şairi Nazım için söylemiştir. Atatürk aslında sosyalist de değildir fakat görüşleri sosyalizme ters değildir. Mesela Mahir Çayan da "Sosyalist olabilmek için önce Atatürkçü olabilmek lazım" demiştir. Neyse konu biraz dağıldı. Sonuç olarak etiketleri değiştirirsen daha iyi olacak Smile

Lütfen benim bu yazdıklarıma karşılık cevap vermeyin. Korkmaktan değil ama tartışma çıksın istemiyorum. Konu uzar ve arkadaşın başlığı kilitlenir. Hiç birimiz bunu istemeyiz.

Görüşünüz için teşekkürler.
TKP yi Atatürk'ün kurduğu için , DSP yi ise Kemalizm görüşüne benzeyen fikirlerde olduğu için yazdım.
İstanbul.gov.tr ye hiç girmedim bu siteyi yaparken.
Ana sayfadaki yerleri düzenliyeceğim.
Yeşil renkli yazıları ne renkli yapmamı önerirsiniz ?

Mesaj17.08.2011, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeşil rengi tasarımına göre gri ve siyah yap bence hoş durar. Başarılar....
Mesaj17.08.2011, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler,sizede.
Başka yorum ?

Mesaj17.08.2011, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizi çok beğendim Bs'de Atatürk adına açılmış çok az site var. Gerçekten bu siteyi açmanız beni çok mutlu etti. Fakat bence de ana sayfanız da ki yeşil yazıların rengini değiştirmelisiniz. Başarılar dilerim..
Mesaj17.08.2011, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlisultanlar yazmış:
Sitenizi çok beğendim Bs'de Atatürk adına açılmış çok az site var. Gerçekten bu siteyi açmanız beni çok mutlu etti. Fakat bence de ana sayfanız da ki yeşil yazıların rengini değiştirmelisiniz. Başarılar dilerim..

Evet maalesef çok az ,açılmış olan sitelerde yavaş yavaş kapanıyor..
Düzeltiyorum hemen . : )
Size de başarılar.

Mesaj17.08.2011, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok harika olmuş başarılar