Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.08.2011, 00:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

sizden daha iyisini beklerdim hayal kırıklıgına ugramıs durumdayım
degerlendırmem
10/2
Mesaj12.08.2011, 01:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

systemwarez yazmış:
sizden daha iyisini beklerdim hayal kırıklıgına ugramıs durumdayım
degerlendırmem
10/2

dikenreis ile ikinize bir şey demiyorum çünkü ikiniz bs de herkeze düşük veriyor size kim yüksek versin yani yinede teşekkürler .
Mesaj12.08.2011, 01:53 (UTC)    
Mesaj konusu: kafs

10 üzerinden 8
Mesaj12.08.2011, 07:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafiker olduğunuza eminmisiniz?
ücretli tasarım yapan bir kişinin tasarımının daha güzel olmasını beklerdim
10/3
kusura bakma grafiker diye site açıp ücretli tasarım yapan birinden daha iyisini bekliyordum bende hayal kırıklığına uğradım.
Mesaj12.08.2011, 08:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımlarını olabildiğince sadece yapmalısın al bak senin için bir grayscale tasarım çizdim Mr. Green

Mesaj12.08.2011, 08:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufberki yazmış:
10/3
kusura bakma grafiker diye site açıp ücretli tasarım yapan birinden daha iyisini bekliyordum bende hayal kırıklığına uğradım.

Ortaklarım Var 5 Kere Tasarım Değiştirdim Ama Önemli Olan En iyi çizmekti 1 tane daha var yakında ortagıma kodlatıcam alınmıyorum merak etmeyin grapiker diye siteniz var rakip olarak görüyorsunuz beni tamam bir şey diyemem.
Mesaj12.08.2011, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

metin2pvpklavuzu yazmış:
Tasarımlarını olabildiğince sadece yapmalısın al bak senin için bir grayscale tasarım çizdim Mr. Green

ihtiyacım yok elim var çizerim merak etmetin !
Mesaj12.08.2011, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-grafiker yazmış:
yusufberki yazmış:
10/3

Ortaklarım Var 5 Kere Tasarım Değiştirdim Ama Önemli Olan En iyi çizmekti 1 tane daha var yakında ortagıma kodlatıcam alınmıyorum merak etmeyin grapiker diye siteniz var rakip olarak görüyorsunuz beni tamam bir şey diyemem.
ne alaka ben grapiker sitemi bıraktım daha ilgilenmiyorum rakip olarakta görmüyorum ama tasarımlarınıza önenin iki kare çizip kodlamak değilki biraz daha sadeye kaçın metin2pvpklavuzu 'nun sizin için hazırladığı tasarım gibi yani
Mesaj12.08.2011, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufberki yazmış:
bs-grafiker yazmış:
yusufberki yazmış:
10/3

ne alaka ben grapiker sitemi bıraktım daha ilgilenmiyorum rakip olarakta görmüyorum ama tasarımlarınıza önenin iki kare çizip kodlamak değilki biraz daha sadeye kaçın metin2pvpklavuzu 'nun sizin için hazırladığı tasarım gibi yani

sade sevmem.
Mesaj12.08.2011, 09:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ciddi konuşmak gerekirse tasarımdan ve kodlamadan hiç anladığın yok tablo olarak kodluyosun css bildiğin yok.
Rectange ile photoshopta 2 kare çizip gradient tool ile renk vermekle olmuyor işte grafikerim diye geçiniyosunuz hem başkalarının alıp çok güzel bi şekilde kullanabileceği alan adlarını işgal ediyosunuz...

Şuna bak ya menüye bak İşlerimiz diye menü seçeneğimi olur logo desen Arial font alıp stil vermek gibi bişi bence sen bu düzenle ilerlemek yerine tasarım çizmeyi bırak yada bir webmaster forumu bul dersleri izle anlatımlara bak Wink

Mesaj12.08.2011, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

metin2pvpklavuzu yazmış:
Ciddi konuşmak gerekirse tasarımdan ve kodlamadan hiç anladığın yok tablo olarak kodluyosun css bildiğin yok.
Rectange ile photoshopta 2 kare çizip gradient tool ile renk vermekle olmuyor işte grafikerim diye geçiniyosunuz hem başkalarının alıp çok güzel bi şekilde kullanabileceği alan adlarını işgal ediyosunuz...

Şuna bak ya menüye bak İşlerimiz diye menü seçeneğimi olur logo desen Arial font alıp stil vermek gibi bişi bence sen bu düzenle ilerlemek yerine tasarım çizmeyi bırak yada bir webmaster forumu bul dersleri izle anlatımlara bak Wink

Kodlama Bilmiyorum

Ama Tasarım Çizebiliyorum

Burası Site Değerlendirme Alanıdır

Sitemi Değerlendirdinize Göre Bekleme Yapmayın

İlerleyin Yoksa Kavga Çıkabilir İyi forumlar
Mesaj12.08.2011, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

en son yorumun cok sertti madem sertsin

bak ben grafiker degilim PS bilgim azdır benım hiç bir zamanda kendime grafiker demedim

ama şunu bil ki ben senden daha iyi cizebilirim cunki çizimlerin cok basit

sanki paintle yapmıssın Very Happy
Mesaj13.08.2011, 00:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

systemwarez yazmış:

bak ben grafiker degilim PS bilgim azdır benım hiç bir zamanda kendime grafiker demedim

Bir Sen Ve Senin GİBİLER Böyle Yorum yapıyolar
Mesaj13.08.2011, 09:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-grafiker yazmış:
systemwarez yazmış:

Bir Sen Ve Senin GİBİLER Böyle Yorum yapıyolar
gecenlerde kaliteli tasarım yapmayı öğreniyorum diyordun şimdi paralı tasarım yapıyorsun sendini müthiş geliştirmişsin Smile 10/5 içerik yok
Mesaj13.08.2011, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Amacımız Seni Burda Rencide Etmek Falan Değil Ama Ücretli tasarım Satabilmek için müşterilerin (Razz) senin güzel tasarım yapabildiğini bilmeli sen bunu photoshop tan yaptığına çoğu kişiyi inandıramazsın bile paint ten yaptın sanarlar

Al bak photoshop kullanmadan herşeyini kendim çizdim paintten:

http://img.webme.com/pic/y/yusufberki/paint-tasarim.png

önemli olan hayal gücü klasik tasarım yaparsan tutulmazsın değişik birşeyleri hayal et 1 saatte çizim alacaksan eline
30 saat düşün
10 dk çiz
10 dakika geliştirmek için düşün
10 dk geliştir