Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.08.2011, 04:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitenizi Tanıtın Hemde Bedava

Öncelikle Arkadaşlar Bs 10 Yıllık Bir Geçmişim Var İlklerden Biriyim Yani Yıllarca Bs İle Çalıştım Bir Çok Site Yaptım Hepsindede Başarılı Olduğuma İnanıyorum Acemiliğimi Bedava Sitem'den Attım Profesyonel Site Yapımını Geçtim ve 4 Yıldırda Profesyonel Site İle Uğraşıyorum Biz Bedava Siteme Başlarken Bize Kimse Yardımcı Olmadı Siteleri Yapdık Ama Gelen Giden Yokdu:)) ve Ben Bu Konuda Devreye Giriyorum Web Sitesini Yapan Emek Harcayan Kardeşlerimi Bir Nebzede Olsa Yardımcı Olmak İçin Denizde Damla Olabilmek İçin Şimdi gelelim Yardım Konusuna Hobi İçin Yapdığım Bir Site Var Günlük Tekili 1k Yani 1000 Tekil 1200 Arası Değişmektedir Sitesini Tamamlamış Sitesine Gerçek Anlamda Emek Harcamış Geleceğin Webmasterlerinin:)) Sitelerinin Tam 1 Aylığına Bedava Reklamlarını Yayınlıyacağım Bugün Web Sitemde Aylık 200 TL Kazanıyorum Ama Herşeyi Para Değil Arkadaşlar Şimdi Sitelerini Tamamlamış BS Sakini 4 Arkadaşımızın Profesyonel Bannerlerini Sitede Yayınlıyacağız Reklam Alanları

729x90 250x250 468x60 160x600 Reklam Alanı Mevcut
Tek Şart Olarak Sitesini Ekleyen Arkadaşların Siteleri Kontrol Edilecek Tarafımca Emek Harcanmış Güzel Faydalı 4 Tane Sitenin Reklamı Yayınlatılacak Bannerleri Siz Yapıp Burdan Bana Yolluyacaksınız Bannerlerinizin Yayınlanacağı ''Film İzleme Sitesi'' Yani www.istekli.org Hadi Arkadaşlar Ben Elimi Taşın Altına Koyuyorum Amaç Sadece Faydalı Olabilmek:))
Mesaj15.08.2011, 04:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Verdiğiniz Site İçin Teşekkürler Ama 10 Sene Önce Bs Yoktu 2007 Senesinden Beri Bs Var Siz Ne Konuşuyorsunuz Burada Bize Razz
Mesaj15.08.2011, 05:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Verdiğiniz Site İçin Teşekkürler Ama 10 Sene Önce Bs Yoktu 2007 Senesinden Beri Bs Var Siz Ne Konuşuyorsunuz Burada Bize Razz

Kardeş 10 Yıllık Bedava Site Geçmişim Var Dedim bedava-sitem'den Önce Sitemynet ile ugraşıyordum yani burdaki kapsamlı olarak konuştum yanlış onladın herhalde
Mesaj15.08.2011, 05:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

linkvator yazmış:
aykut-servis yazmış:

Kardeş 10 Yıllık Bedava Site Geçmişim Var Dedim bedava-sitem'den Önce Sitemynet ile ugraşıyordum yani burdaki kapsamlı olarak konuştum yanlış onladın herhalde

ama siz bs de demişsiniz Very Happy
Mesaj15.08.2011, 05:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
linkvator yazmış:
aykut-servis yazmış:

Bs'deki Amaç Yani bedava site Paralı Site Değil Sitemynet'den Sonra Bedava-Sitem.Com da Başladım Html Olduğu İçinde Acemiliğimi Burdan Attım Galiba Anlatabildim?
Mesaj15.08.2011, 06:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

linkvator yazmış:
aykut-servis yazmış:
linkvator yazmış:
aykut-servis yazmış:

Bs'deki Amaç Yani bedava site Paralı Site Değil Sitemynet'den Sonra Bedava-Sitem.Com da Başladım Html Olduğu İçinde Acemiliğimi Burdan Attım Galiba Anlatabildim?

fazla açık ve öz konuşmadıgınızdan dolayı algılayamadımda .
Mesaj15.08.2011, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink 65 Tekil saat:17:28

Oyun Tezgahı | Oyun Oyna
Mesaj15.08.2011, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

sempati-tasarim yazmış:
Wink 65 Tekil saat:17:28

Anlamadım Kardeş?