Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.08.2011, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
ıyyyyyyyy

senin yorumunu zaten dikkate almıyorum mümkünse bir daha yorum yazma

Yine Terör, Yine Kan , Yine Yanıyor Vatan. Alçaktır, Şerefsizdir Askere Kurşun Atan...
Mesaj20.08.2011, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Atatürk resmini sola almalısı nve yukarı çık çapasını kaldırmalısın böylece daha iyi görünür; içeriğin güzel,başarılar...

atatürk resmini ordan kaldırdım şimdi nasıl ?

Yine Terör, Yine Kan , Yine Yanıyor Vatan. Alçaktır, Şerefsizdir Askere Kurşun Atan...
Mesaj20.08.2011, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Arkaplan daha sade olmalı içerikten çok arkaplan dikkat çekiyor. Tasarımınız(menü+başlık+içerik bölümleri) basit olduğu için arka plan o kadar şatafatı kaldırmaz.
Atatürk resmini üst taraflara taşıyabilirsiniz.
Yukarı çık çapasını kaldırın. He-man arkaplanın parçası gibi gözüküyor. Burada uyumlu olarak demedim. O kadar karman-çorman olmuş ki he-man orada kayboluyor.

Tasarımı basitleştir. Göze pek şık görünmüyor.
+geç yükleniyor.
İçeriğiniz başarılı ancak menüyü gözden geçirmelisiniz. Mesela, üst menü kategorilere ayrılmış ve açılır olsa daha şık olurdu

teşekkür ederim yapıcı yorumların için birkaç değişiklik yaptım şimdi nasıl sizce?

Mesaj20.08.2011, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

idami yazmış:
Arkaplan daha sade olmalı içerikten çok arkaplan dikkat çekiyor. Tasarımınız(menü+başlık+içerik bölümleri) basit olduğu için arka plan o kadar şatafatı kaldırmaz.
Atatürk resmini üst taraflara taşıyabilirsiniz.
Yukarı çık çapasını kaldırın. He-man arkaplanın parçası gibi gözüküyor. Burada uyumlu olarak demedim. O kadar karman-çorman olmuş ki he-man orada kayboluyor.

Tasarımı basitleştir. Göze pek şık görünmüyor.
+geç yükleniyor.
İçeriğiniz başarılı ancak menüyü gözden geçirmelisiniz. Mesela, üst menü kategorilere ayrılmış ve açılır olsa daha şık olurdu Very Happy

Aynen katılıyorum Başarılar Smile
Mesaj20.08.2011, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

birkaç değişiklik yaptım zaten şuan ki değişiklik için yorum yaparsan sevinirim hortumcux

üst menü açılır olarak denediğim zaman tasarımı yeniden yapılandırmam gerekecek onun için oraya uygun menü bulamadım bulduğum zaman değiştirecem yada tasarımı değiştirecem

Mesaj20.08.2011, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz genel olarak güzel olmuş. Ancak üst menü beyaz üzerine fare ile gelince belli oluyor... Üst menü renginin düzenlenmesi gerekir. İçerik olarak bence siteniz iyi durumda. Bir de ana sayfayı biraz düzenlemelisiniz. Başarılar...
Mesaj20.08.2011, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz genel olarak güzel olmuş. Ancak üst menü beyaz üzerine fare ile gelince belli oluyor... Üst menü renginin düzenlenmesi gerekir. İçerik olarak bence siteniz iyi durumda. Bir de ana sayfayı biraz düzenlemelisiniz. Başarılar...

Mesaj20.08.2011, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

pardon arkadaşlar kopyalayıp yapıştır yaptığım için anasayfa yorumun dikkatle alarak düzenledim şimdi nasıl ?

Mesaj21.08.2011, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumlara devam arkadaşlar

Mesaj21.08.2011, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

gayet güzel
başarılar dilerim.
Mesaj21.08.2011, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
gayet güzel
başarılar dilerim.

teşekkürler

Mesaj08.09.2011, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Mesaj30.09.2011, 09:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

güncel

Mesaj30.09.2011, 09:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

epey içerik var Allah kolaylık versin... sitenden faydalanmaya çalışacağım inşallah
Mesaj30.09.2011, 09:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
epey içerik var Allah kolaylık versin... sitenden faydalanmaya çalışacağım inşallah

çok saol teşekkürler daha da eklemeyi düşünüyorum

Önceki mesajları göster: