Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.08.2011, 04:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

energy26 yazmış:
başka yorumu olan yokmu ? Razz

Bu Arada Tasarımda Kod İle Yazdğın Forumu Sil Tasarımı Kullan Bir Tek Forum Extrasını Aç Forumu Ana Sayfan Yap Kategori Aç Daha İyi Olur Bence Yahani
Mesaj20.08.2011, 09:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaw Tasarım Senin Değil

Kaynağından çalmışşın benim diye hava atıyorusn Evil or Very Mad
Mesaj20.08.2011, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarıların devamını bekliyorum.
Mesaj20.08.2011, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok güzel olmuş,başarılar...
Mesaj20.08.2011, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

icon-blog yazmış:
Yaw Tasarım Senin Değil

dostum tasarım benim neden benim dedim .com lu sitem var onun tasarımı olcaktı beceremedım bende dedımkı tr.gg de bu gune kadar php tabanlı olan forumu tasarım olarak kımse yapmadı bi değişiklik olsun diye düzenledim amacım hava atma olsaydı emin ol daha iyi şeyler yapardım ama gerek yok Wink

Mesaj20.08.2011, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

energy26 yazmış:
icon-blog yazmış:
Yaw Tasarım Senin Değil

dostum tasarım benim neden benim dedim .com lu sitem var onun tasarımı olcaktı beceremedım bende dedımkı tr.gg de bu gune kadar php tabanlı olan forumu tasarım olarak kımse yapmadı bi değişiklik olsun diye düzenledim amacım hava atma olsaydı emin ol daha iyi şeyler yapardım ama gerek yok Wink

Semih abi boşver onu onun sitesi silinince adını enes diye değiştirmiş.14 yaşında o çocuk
Mesaj20.08.2011, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

devrimcity yazmış:
energy26 yazmış:
icon-blog yazmış:
Yaw Tasarım Senin Değil

Semih abi boşver onu onun sitesi silinince adını enes diye değiştirmiş.14 yaşında o çocuk

akıl yasta değil baştadır demiş atalarımız

ayrıca ben bunu deneme olarak yaptım ve yapmamın sebebıde belli php tr.gg yi destekliyormu desteklemiyor bende dedim ki php tabanlı bir forumu deneyim yapabilcekmiyim diye ve 3-4 gün uğraştım sonunda istediğim sonuca vardım ve kodlarda iframe hiç kullanmadım (ispat edebilirim)

Mesaj23.08.2011, 05:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende forum aciyorum yakinda badarilar
Mesaj24.08.2011, 02:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet arkadaşlar sitemize mp3(siteye girince müzik) eklentisi kurulmuştur içerikler hemen hemen bitmeli oldu arşivden siteye aktarıcam umarım beklediğim sonuca varırım sitemde bulunan sıralama yani admin,moderatör,üye kısımları ekledim yakında üyelik te eklicem ve sitemde en çok paylaşımı yapan üye den moderatöre yükselecek (admin boşuna istemeyin tek admin yani ben yeterli)

Mesaj24.08.2011, 02:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu arada sunu unuttum Smile moderatör sayısı en fazla 4-5 kısı olacak geri kalan üye olacak ve sorunu olan kişiler gereksiz yere yorum sayfalarında argo,küfür,siyaset gibi paylaşım yapanlar(ki yapamazlar basit bi javascripth ile engellicem) yinede yapan olursa siteden uzaklaştırma + bedava-sitemde üyeliği varsa o şahısları supporta mail yolu ile bildiricem şimdilik eksik olanlar bunlardı zamanla yenilicem tabiki Mr. Green

birde siteme font büyüt,küçült,tarih-saat eklentilerini kurdum

birde arkadaşlar sizlerinde önerisi önemli ne yapmam lazım konusunda bilgi verirseniz sevinirim.

Mesaj24.08.2011, 06:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Birşey Ama O Kadar İndeksi Nasıl Linklerini Editleyecen Kafayı Yerdim Yeminle Very Happy Sana Kolay Gelsin Siteme Girersen Sevinirim

Siteme Girerseniz Konularımdan Birni Okumanızı Tavsiye Ederim
Mesaj24.08.2011, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

ogentr yazmış:
Güzel Birşey Ama O Kadar İndeksi Nasıl Linklerini Editleyecen Kafayı Yerdim Yeminle Very Happy Sana Kolay Gelsin Siteme Girersen Sevinirim

yorumun için teşekkür ederim.

başka yoruöu olan varmı ?

Mesaj24.08.2011, 10:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

bysprit yazmış:
Arkadaşım niye yalan söylüyosun tasarımı ben yaptım diye tasarım phpbbnin kendi paylaştığı avalon temasının kaynak kodlarını kopyalayıp düzenlemiş ve tasarımda div ekini bulup tasarım üstü tasarım altı diye ayırmışsın.

Tasarımın phpbbnin paylaştığı ücretsiz bir forum teması olduğunu anlamak için kaynak kodunu açıp sizde bulabilirsiniz...

adam ben yaptım demiyorki arkadaş Wink düzenledim diyor okuma özürlümüsün
Mesaj24.08.2011, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

BAŞARILAR
Mesaj24.08.2011, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

BAŞARILAR