Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.08.2011, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Konu Kilit.!

ben burda bi sorunumu paylaşıyorum. bilgi olan olurmu diyorum konuyu kilitliyorlar!! hiç yakıştıramadım bunu BS ye. yazıkalr olsun. bi yardım blle alamıyoruz!! Kim kilitlediyse gelsin özelden anlatıyim derdimi!

bu konuyu da kilitleyin hadi!!

Mesaj22.08.2011, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem'in milyonlarca üyesi vardır.Bu kadar büyük bir platformda hiç bir konu boş yere konu kilit olamaz...

İyi Forumlar...

Mesaj22.08.2011, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=189291

konu buydu. ve sorun yaratıcak bişey sormadım.

Mesaj22.08.2011, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

qameen yazmış:
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=189291

konu buydu. ve sorun yaratıcak bişey sormadım.

Konu kilit olmaması lazım veya neden konu kilit olduğunun açıklanması lazımdı...

Ayrıca bu tasarımı yüzlerce kişi kullanıyor

İyi forumlar
...

Mesaj22.08.2011, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

malesef açıklama yapılmadı. yok yani madem kilitliyceksn, açıklama yapta ona göre

bu rengi tek bende vardı kardeşim konuyla ilgili bilgi edinmeden yorum yapmayalım...

Mesaj22.08.2011, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

qameen yazmış:
malesef açıklama yapılmadı. yok yani madem kilitliyceksn, açıklama yapta ona göre

bu rengi tek bende vardı kardeşim konuyla ilgili bilgi edinmeden yorum yapmayalım...

Lütfen konu kilit Mr. Green
Mesaj22.08.2011, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın çalındığını iddia etmişsin. O tasarım wordpress siteleri için tasarlanmış bir tasarımdır. Sen o tasarımı sitende uygularken tasarım yapımcılarından izin alıpda mı sitende uyguladın ki gidipte benim tasarımımı çaldı diyorsun? Forumu takip ediyor olsan bu tip sorunların support'a mail atılarak çözülmesi gerektiğinide biliyor olman lazım. Gelip burda konuma kilit vuruldu diyerek moderatörlere laf atma. 3 milyon üyeli bir yerde forum yönetmesi kolay bir şey değil.
Mesaj23.08.2011, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafipad yazmış:
qameen yazmış:

haaa çok komik Allahm yarabbim...

Mesaj23.08.2011, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

worldsweb yazmış:
Tasarımın çalındığını iddia etmişsin. O tasarım wordpress siteleri için tasarlanmış bir tasarımdır. Sen o tasarımı sitende uygularken tasarım yapımcılarından izin alıpda mı sitende uyguladın ki gidipte benim tasarımımı çaldı diyorsun? Forumu takip ediyor olsan bu tip sorunların support'a mail atılarak çözülmesi gerektiğinide biliyor olman lazım. Gelip burda konuma kilit vuruldu diyerek moderatörlere laf atma. 3 milyon üyeli bir yerde forum yönetmesi kolay bir şey değil.

bilmediğiniz konualrda yorum yapmayın. o tasarımın kırmızısı sadece bende vardı bunu yüzlerce kez söyleidm ama hala anlamamkta ısrar edenler var! mail attım ama arkadaş resimleri sitesine upload etmişti ve tasarımın benm oldugunu kanıtlayamadım bu yüzden buradn yardım almak istedim ama böyle inasnlar oldukca işimiz çok zor. KONUMA KİLİT VURUUYORSA BUNUN Bİ SEBEBİ OLUR VE AÇIKLAMA YAPILDIKTAN SONRA KİLİT VURULUR. BİLGİNİZE!

ama çok şükür arkadaş sizden daha anlayışlı davranıp tasarımı kaldırdı.
teşekürler...
istediğinizi yapın artık konuya...

Mesaj23.08.2011, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafipad yazmış:
qameen yazmış:

flood yaptıgımın farkındayım ama kusura bakmayın sizin tasarmın altında da " Telif Hakkı ve Düzenleme ; GrAfİPaD " yazıyor
onun telif hakkı sizin mi?

Mesaj23.08.2011, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet
Mesaj23.08.2011, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

tabiii siz çizip siz kodladnz demi?

Mesaj23.08.2011, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

konunun kilitlenmeziniistiyorum çalınmış sa çalınmışçanaçalmışuzatmanın veri alemi yok
Önceki mesajları göster: