Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.08.2011, 11:48 (UTC)    
Mesaj konusu: 42 Yıllık Kaddafi Rejimi Sonunda Çöktü

Arkadaşlar 42Yıllık Kaddafi Rejimi Sonunda Çöktü Tebrikler Allaha Bin Şükürler Olsun Sonunda Libyadaki Kardeşlerimiz Kurtuldu. Kaddafinin Üç Oğluda Teslim oldu. Kaddafi'nin bir diğer oğlu Muhammed Kaddafi de kaldığı evde isyancılar tarafından kıstırıldı.
Ayrıca Libya'nın başkenti Trablus'taki Yeşil Meydan'da onbinler sokaklara çıkarak, muhaliflerin gelişini kutladı.
El Cezire televizyonu, Trablus havaalanına Güney Afrika'dan iki uçağın indiğini bildirdi.
Uçuş yasağına rağmen söz konusu uçakların iniş yapmış olması, Kaddafi'nin ülkeden ayrılıyor olabileceğini bildirdi.
El Cezire'nin Johannesburg muhabiri, uçakların Kaddafi ve ailesini Libya'dan ayrılmaya ikna etmek için geldiğini söyledi. Angola ve Zimbabve, Kaddafi'nin kendi ülkelerine sığınabileceğini bildirdi.
Arkadaşlar Allaha Bin Şükürler Olsun Şimdi Diğer 2 Zalim Kaldı Biri Beşşar Esad Diğeride Ali Abdullah Salih Allah Onlarıda En Kısa Sürede Çökmelerini Nasip Etsin İnş. Allah Yemendeki Kardeşlerimize Ve Özellikle Suriyedeki Kardeşlerimize Yardımcı Olsun Amin... Bol Dua Edelim Teşekkürler.

Mesaj22.08.2011, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Amerika'nın Afrika ve Orta doğuda başlattığı Büyük projesi sonucu Kaddafi düştü,Yakında Suriye'ye de Amerikan'nın emriyle Türkiye girer.Böylece esad recimide biter.Bu isyanları Amerika başlattı.

Ne ilginçtir:Clintonla konuşan Davutoğlu Suriye Aleyhine konuşma yapıyor.Ne ilğinç değil mi?Şunada eminim Türkiye'de böyle isyanlara şait olacak ....Bu arada Türkiye ekonomisi iyi,Türkiye gelişiyor hikaye,Hepsi Amerika'nın,Ab nin elinde Araştırın Ecevit zamanında Haşhaş konusunda Amerika ile Türkiye anlaşamadı sonra Türkiye'de Kriz oldu...Refarandurum öncesinde de Türkiye de kriz oldu.Yani istese amerika Türkiye'yi 5 dakikada ekonomik krize ugratır.Veya amerika emriyle Avrupa gazetelerinde yalan haber çıkartır,itibarını sıfırlar. Yani bunlar sevinecek şeyler değil.Olan Müslümanlara olluyor.....
Mesaj22.08.2011, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır Bu İsyanları Amerika Başlatmadı Bu İsyanları Halk Başlattı Millet Başlattı Tunustaki Gencin Kendisini Meydanda Yakması Sonucu Oluştu Bütün Arapların Başlarındaki Diktatördür Zalimdir Araştırmadan Lütfen Cevap Yamıyalım.

Mesaj22.08.2011, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

:DDD Bir şey sorucam bu genç Bunun için 42 yıl mı bekledi veya beklediler ?Hiç sanmıyorum....
Mesaj22.08.2011, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya benim dayımda Libyadaydı çalışıyordu.Savaş varken ordaydı. Ama geldi çok oldu geleli
Mesaj22.08.2011, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben libyayı demiyorum tunusu diyorum tunusta bu kadar olmamıştı tunusta başlayınca diğer arap ülkelerine yayıldı ve bütün alap ülkelerine yayılıcak ve ayrıca genç diyorum nasıl 42 yıl beklicek Tabi siz bilmiyosunuz o kadar zülüm vardı ve ayrıca okadarda korku bütün paralarını kendilerine saklıyolar çocuklarına aillerine kendilerini düşünüyolar ayrıca bunun amerikaya hiç bir yararı yok neden böyle bir şey yapsın bu konu hakkında istediğini sor hemn cevaplarım çünkü bende orda yaşadım bunları benden daha iyi bilemssin tamammı bütün bunları ben kendi gözümle gördüm televizyondan değil mısır nasıl toplandı facebook tan amerikanın emriyle değil libya nasıl hürriyete kavuştu özgürlüğe kavuştu 20bin genci şehir olduktan sonra özgürlüğe kavuştu tamammı bilip bilmeden konuşmamanızı tavsiye ederim.

Mesaj23.08.2011, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam ben susuyorum ama şunu söylemek istiyorum...Amerika'nın bunda karı olacak...
Mesaj23.08.2011, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

NATO tabikide karı olacak ama hic bir hakkı yok çünkü aynı saddam olayı gibi olucak petrol alicak bunu herkes biliyo ama amerika değil NATO.

Mesaj23.08.2011, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nato'nun niçin kurulduğunu bilmiyorsun heralde Natonun sahibi Amerika araştır istersen,Bilip bilmeden konuşma
Mesaj23.08.2011, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sadece amerikanın değil unutmayılım nato libya üssü izmirde kuruldu ve orda takip edildi isyan Wink
Önceki mesajları göster: