Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.08.2007, 22:26 (UTC)    
Mesaj konusu: ISTENILMEYEN KOD SRUNLARI (site yönlenmesi, pop-up lar)

Merhaba arkadaslar,

bu aralar beni cok mesgul eden, forumu da dolduran bir konuyu buraya yazmak istiyorum.

Bircok kisi, sitesine girildiginde sitenin istem disi baska bir siteye yönelmesinden ya da istenilmeyen pop-up seklinde baska sitelerin de acilmasindan sikayetcidir.

Demek ki bu aralar ortalikta herkesin birbirinden kopyaladigi bazi HTML kodlarinda istenilmeyen kodlar da var aralarda...

LÜTFEN: HTML kodlari ekledikten sonra, her koddan sonra (!!!) yeni bir kod eklemeden önce sitenizi test edin ve kodun duzgun calistigindan emin olun, calismiyorsa, son eklemenizi cikarin. Yoksa binlerce kod ekledikten sonra bir daha geri dönüp hangisi sorun cikariyordu diye aramak samanlikta igne aramaya benzer, ve tahmin edebileceginiz gibi ne modlar ne de ben her kullanicinin sitesine girip 30 alt sayfa arasinda kod arayamayiz (bir iki kullanici icin severek yapayim dedim ama zamanim yetmiyor bu tarz bir isleme).

Simdi buraya belirli dikkatimi ceken kodlar hakkinda zaman icersinde anahtar cümleler yazacagim, ekstra dikkatli olmalisiniz bu tarz seyler var ise aldiginiz kodun icinde..

1) sinema03.mx.com pop-up cikariyor.
2) http://www.livephonetracking.com/index.html yönelndirme yapiyor

En son selin tarafından 31.08.2007 23:04:18 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj31.08.2007, 22:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ISTENILMEYEN KOD SRUNLARI (site yönlenmesi, pop-up lar)

bilgi için teşekkürler.bu sinema kodu uzun zamandır kullanıyordum ilk defa popup açmaya çalıştı.yani daha sonradanda olabiliyor yani arkadaşlar sık sık sitenizi ziyaret edin Cool Razz
Mesaj31.08.2007, 22:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

sonradan da olabiliyor hrrrr.. bu iste cok kötü...

Her buldugunuz kodu eklemeyin diyecegim kodu aldiginiz siteyi tanimiyor güvenmiyorsaniz.
Mesaj31.08.2007, 22:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
sonradan da olabiliyor hrrrr.. bu iste cok kötü...

Her buldugunuz kodu eklemeyin diyecegim kodu aldiginiz siteyi tanimiyor güvenmiyorsaniz.

doğru... Razz
teşekkürler.
Mesaj01.09.2007, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgi için teşekkürler sinema.mx.com'un pop-up çıkardığını biliyordum ama diğerini bilmiyordum...

Mesaj01.09.2007, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

TŞK'Ler bilgilendirdiğin için
Mesaj02.09.2007, 10:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

tşşkr
Mesaj02.09.2007, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynı sınema kodunu hayalsaati.com da verıyor pop-up'suz olanından (:
Kod:
<iframe src="http://hayalsaati.com/ifrAme.html" height="375" width="150" hspace="0" vspace="0" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0" scrolling="No"></iframe>
temizdir ekleyebılırsıız
Mesaj02.09.2007, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu: açılır pencere

bu sinema kodu için teşekkür ederim arkadaşım
Mesaj02.09.2007, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: açılır pencere

online-turkiye yazmış:
bu sinema kodu için teşekkür ederim arkadaşım

rica ederim
Mesaj02.09.2007, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

kahtalie yazmış:
aynı sınema kodunu hayalsaati.com da verıyor pop-up'suz olanından (:
Kod:
<iframe src="http://hayalsaati.com/ifrAme.html" height="375" width="150" hspace="0" vspace="0" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0" scrolling="No"></iframe>
temizdir ekleyebılırsıız

bendede sorun vardı sinema koduyla ilgili düzelttim çok saolun
Mesaj02.09.2007, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

nextvizyon yazmış:
bendede sorun vardı sinema koduyla ilgili düzelttim çok saolun

eyvallah ..
Mesaj03.09.2007, 09:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tşk ederiz Selin...
Aynı olay başima gelmişti..Tşk.lerr
Mesaj03.09.2007, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu: sinema kodu

tsk ederim bilgiler icin .sinema kodu bendede problemdi.yenisiyle degistirince duzeldi Very Happy
Mesaj17.09.2007, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok saol bende de düzeldii kereta:))
Önceki mesajları göster: