Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.08.2011, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu: ARKADAŞLAR LUTFEN YARDIM EDIN

arkadaşlar benım sorunum ne bedava sıtem ne sıte nede baska bır sey sızlerın goruslerınızı almak ıstıyorum ıcımı rahatlatmak ısıtıyorum yardım edecegınızden emınım.Şimdi gecen kız arkadasımın msn gırdım e postlarına baktım bana yalan soylemış bazı erkekler hoslandıgını soylemıs ama bana soylememış sonra bı kac erkekle yemek yemış ve bır sahıslada konusmus ama onun sıfresını bı arkadası daha bılıyordu eda dıye kız arkadasımla konustum yemınler edıyor annemın uzerıne kardesımın uzerıne yemın ederım ramazanda oruclu agzımla kuran carpsın kımse ıle konusmadım senı aldatmadım hıc bır erkekle konusmadım senı kaybetmek ıstemıyorum dedı ama cok buyuk yemınler ettı eda ılede dusman olmuslar resmen o kızın yaptıgını soyluyor o kıza dıyorum yapmadım dıyor ayrı eten kız arkadasımla ılgılı bazı seyler uyduruyormu bılmıyorum ama cok canımı yaktı benle cıkarken baska bırı ılede cıkmıs opusmus fılan kız arkadasıma ınanmak ıstıyorum ama ıcım rahat degıl ıcımde kusku var bıtır demeyın yapamam onsuz ama suanda ıcım cok yanıo sizce ne yapmalıyım yardım edın banaaaaaaaaaaaaaa Sad
Mesaj23.08.2011, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bitir demeyin diyorsun,fakat güveninn fazlasıyla sarsılmış.İşin zor dostum. Neutral

M.Aslan
Mesaj23.08.2011, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet cok sarsıldı onsuz yapamam dıye dusunuyorum 19 20 yasına geldım cıddı bır ılıskıdı yanı aılesı fılan benı bılıyordu yapacagını sanmıyorum tekrar guvenmek ınanmak ıstıyorum yol gosterece varmı
Mesaj23.08.2011, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

neden kımse bır sey yazmıyor yardımcı olmayacakmısınız
Mesaj23.08.2011, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

neden kımse bır sey yazmıyor yardımcı olmayacakmısın
Önceki mesajları göster: