Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.09.2011, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Very Happy ARAKADAŞLAR BEN ANASAYFA BÖLÜMÜNE GİRİNCE EROR DİYOR YARDIMICI OLURMUSUNUZ Very Happy Arrow
Mesaj14.09.2011, 15:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaa ben siteme girmek değil çıkamıyorum yardım edin
Mesaj14.09.2011, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitemin Hiçbir sayfasına giriş yapamıyorum !

crysisturkey yazmış:
Merhaba . Benim hiçbir sayfam görünmüyor Sitemde .bedavasitem.com sayfa editöründe hepsi görünüyor Ve İntro da görünüyor ama İntrodan sonraki Ana sayfa görünmüyor ve sadece görünen sitenin üstüne eklenen arkaplan kodu Sad
Lütfen bi bakarsanız sevinirim Sad

aynı sorun da suan bende var ya
Mesaj14.09.2011, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: linkler

baktube yazmış:
sitemin linklerine tıkladığımda sayfalar açılmıyor,sadece anasayfayı görebiliyorum,moderatör arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
Mesaj14.09.2011, 22:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hiç bir sorunum olmadı olmaz inş :)))
Mesaj15.09.2011, 06:34 (UTC)    
Mesaj konusu: =(

ya mbenimm en eskiden açtığım siteye giriyor ama çıkışa basıyorumm çıkmıo =( Evil or Very Mad Shocked Question Exclamation Neutral Rolling Eyes Mad
Mesaj15.09.2011, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitemin Hiçbir sayfasına giriş yapamıyorum !

[quote="kaantafli-k7"]
crysisturkey yazmış:
Merhaba . Benim hiçbir sayfam görünmüyor Sitemde .bedavasitem.com sayfa editöründe hepsi görünüyor Ve İntro da görünüyor ama İntrodan sonraki Ana sayfa görünmüyor ve sadece görünen sitenin üstüne eklenen arkaplan kodu Sad
Lütfen bi bakarsanız sevinirim Sad

aynı sorun da suan bende var ya[/quote
bu sorun sanırım mozillada var diğer tarayıcılarda sitem gayet iyi görünüyor mozilla da göremiyorum ...
Mesaj15.09.2011, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben diğer sitemin şifresini unuttum vede o siteye aiy şifre ve e-maili de unuttum acaba bir çözümü varmıdır sayın @ua1905ua yardımınızı beklıyorum teşekkürler ..
Mesaj15.09.2011, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu: SİTEME GİRMİOR YENİ SİTE KURUORM TEKRAR GİRMİOR

kardeşim sitem aricanmt2.tr.gg giremior siteme koyacagım tasarımlar hepsi bilgisayara resettten gitti ama oda nemlide deil sitem tasarımsız kaldı bi yardım girebilmem icin
Mesaj15.09.2011, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu: çözüm

Ben şifremi değiştirdim şimdi,sisteme giriş yapıyorum ama mesela sayfaları yönet kısmına gideceğim beni sistemden hatalı kullanıcı adı diye atıyor.Bi tek bu kısma girebildim yardım edebilirseniz sevinirim..

Aynı sorun bende de var...

diyenlere çözüm aynı srun bendede vardı virüsten dolayıdır bilgisayara format attım sorum çözuldü. http://soccerworlds.tr.gg
Mesaj15.09.2011, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitemde Neye Tıklasam Tekrar Giriş Bölümüne Geliyorya
Mesaj15.09.2011, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba. Giris ve cikislarda sorun yasayan kullanicilarimiz.
gecmisi ve cerezleri silsin. Böylece sorunu cözmüs olursunuz.
Kolay gelsin.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj16.09.2011, 08:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya şimdi mesela tasarımlara giriyorum tekrar giriş bölümüne giriyorum benim bir sitem vardı deneme1234123.tr.gg hesabı silinmiştir dior sildim tamam ama ben o adamda değilim cevap
Mesaj16.09.2011, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende sadece giriş butonu var kaydol yok yardım Sad Question
Mesaj17.09.2011, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bn siteme giriyorum ama herhangi bir şeye tıkladığımda site kapanıyor
Önceki mesajları göster: