Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.09.2011, 09:38 (UTC)    
Mesaj konusu: arkadaşlar css tasarımı koyamıyorum

arkadaşlar css tasarımı üst alt css diye koyuyorum birşeyler ekleyip kaydediyorum bakim diyorum nasıl olcak kaydedip siteme bakıyorum bir daha t.üstüne bakıyorum ki orda ya resim var birşey var yada t.altında css de ve tasarımın şekli bozuluyor bir tasarım koydum farkla t.altında buraya bir copright yaz diye bir şey çıkıyor yani kısacası düzgün tasarım koyamıyorum nasıl düzeltebilirim bunu
Mesaj05.09.2011, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynı sorun bendede var arkadaşlar ya tasarımı bir türlü koyamıyorum kaydet deyince resim çıkıyor tasarım üstünde ve altında yardımcı olun lütfen

EĞLENCE ve BİLGİMİ ARIYORSUN
tıkla o zaman http://istemci.tr.gg

YAZAR ARANIYOR ÜCRET KARŞILIĞI OLMAYACAKTIR DESTEK VERMEK İSTEYENLER BANA ULAŞABİLİRSİNİZ
Mesaj05.09.2011, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

öncelikle css yi en az 3 veya 4 e ayırmalısın
sonra mesela başlık tasarım üstüne
orta kısım yani birşeyler paylaşacağın yer tasarım altı
css kodlar css kodu yazanyere
eğer copyrigt yaptıysan onuda içerik bölümü altındaki bilgi yerine
Mesaj08.09.2011, 07:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Nice and great article

This article was written really well, I like to read it. Super Slim Pomegranate is a super-thin on the market now are very popular weight loss products, and it has many models, such as: Slim Pomegranate 2009, Super Slim Pomegranate 2010, super slim pomegranate silver foil and New Slim Pomegranate, when you buy pomegranate weight loss pills, when sure to look for super slim pomegranate from china or other authentication identity, and super slim diet pills health & beauty.
Önceki mesajları göster: