Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.09.2011, 05:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteye Girince Yönleniyor Bu 1.si
Ve Sitenizdeki Bir Önceki Arka Plan Bir Tek Catlak-Site55 Sitesinde Vardı
Onu Şimdi Renklendirmişsiniz Tasarıma Gelince Paintten Yapmışsınız Gibi Duruyor..

Mesaj06.09.2011, 05:49 (UTC)    
Mesaj konusu: SLMLAŞMA

VALLA BEN KENDİM YAPTIM TASARIMI RENKLENDİRMEYİ BİLMEM BİLİYORSANIZ LÜTFEN ÖĞRETİN DE DEĞİŞTİRİM SADECE TASARIM HOŞUMA GİTTİ BEN DE PHOTOFİLTREDEN YENİSİNİ YAPTIM BENZETME AMA MERAK ETMEYİN CATLAK-SİTEDEN ALMADIM EN BÜYÜK YEMİNİDE EDERİM
Mesaj06.09.2011, 05:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

O Kadar Bir Benzetme Yapabileceğinizi Sanmıyorum .. En Azından Moderatorlere Soralım Kodlarına Falan Baktıklarında Anlaşılır Nasıl Olsa Madem Almamışsanız ..!
Mesaj06.09.2011, 07:56 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

bi onun tasarımına bakın bide benimkine onunki nasıl benimki onunki süper benimki nasıl o arkaplanı yapmada bişey yokki yıldızlıyı diyorum internetten bi kaçtane yıldız bulur keserim yeterlidir yoksa nasıl yapcam söleyin bi bizde öğrenelim
Mesaj06.09.2011, 08:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yok Ben Moderator Arkadaşlara Yetkili Arkadaşlara Açık Oldugu Zaman Söyliyeceğim Yinede Öyleyse Bir Şey Olmaz ..!
Mesaj06.09.2011, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım sana ait değil ama güzel editemişsin bide söyleyeyim design catlask-ste55 yazsını lkadırmışsın görürlerse şikayet ederler her konuya tıkladıgımızda ayrı steler gidio ve içeriklered çalıntı

Siteme Girerseniz Konularımdan Birni Okumanızı Tavsiye Ederim
Mesaj06.09.2011, 08:47 (UTC)    
Mesaj konusu: sfs

sen hayalmi görüyosun kardeşim allahtan bi kaç konuya tıklamışın ayrı site ye gitmiş onlarda arkadaşlarımın sitesi bide içerikleri tr.gg olmayan sitelerden aldım zaten çoğu tr.gg sitesi bazı içerikleri özel sitelerden alıyor
Mesaj06.09.2011, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Yok Ben Moderator Arkadaşlara Yetkili Arkadaşlara Açık Oldugu Zaman Söyliyeceğim Yinede Öyleyse Bir Şey Olmaz ..!

Merak etmeyin bir arka plan için site silinmez.
Mesaj06.09.2011, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu: s

oh be allaha şükür beni anlayan biri çıktı sağol be kardeş beni büyük bir beladan kurtardın
Mesaj06.09.2011, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarıma Baksanız Ve Cüneyt Abi bir Çatlak Sitede Vardı !!
Mesaj06.09.2011, 19:59 (UTC)    

alla alla eonomik.coma girersen görürsün tamammı
Mesaj06.09.2011, 19:59 (UTC)    

pardon egonomik.com
Mesaj06.09.2011, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu sapmıştır.Lütfen sohbeti Sohbet Bölümünde yapın.

İyi Forumlar Wink
Mr.Baks ve Ekibi

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj06.09.2011, 20:04 (UTC)    

valla kardeş ben ne yapayım tutturmuş sen tasarım çaldın diye onu yapmada ne var niye neyse iyi forumlar
Mesaj07.09.2011, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ysferensoy1997 yazmış:
BEN CATLAK-SİTENİN TASARIMINA ÖZENMİŞİM AMA ONDAN ALMADIM ÇÜNKÜ PHOTOSHOP KULLANMIYORUM VE BİLMİYORUM BANA SÖLE Bİ HANİ NERDE PHOTOSHOP VAR BENDE SANA AÇIKLAMA SÖLİM MENÜYÜ ONDAN ALDIĞIM DOĞRUDUR ÇÜNKÜ KODLARINI VERİYOR SWİSHMAXLARIDA BEN YAPTIM İİ BAKARSAN GÖRÜRSÜN
ne demek nerde ps var. sen o catlaksitenin resimlerini photoshopla koyu maviye bayoamışsın en alttaki resimde çatlaksitedeki bir resim var. yani ps yide becerememişsin. cüneyt abideki bayrak üstündeki site ismini değiştirmisin.kayan yazının köşelerindeki catlaksite yazılarını photoshoplamışsın. yani hre şey aynı daha saymama gerek yoktur heralde .... Mad Mad
Önceki mesajları göster: