Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.09.2011, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu: .com

arkadaşlar hani siteler .com satıyorya bizde onlardan alıyoruz onlar nasıl .com diye site yapıp satıyor biz niye kendi pc mizden . com diye site yapamıyoruz veya nasıl yapılıyor hangi programla yapılıyor bilen varsa mesaj yazsın lütfen
Mesaj06.09.2011, 06:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba , Onlar Parayla Yapıyorlar Ve Siteyi Geliştirdikten Sonra , Ne Kadar Ücrete Aldıysa Daha Fazlasıyla Satarak Yenisini Alıp , Ticaret Yapıyorlar , Bu Konular Üzerinde Biraz İnternet Üzerinden Bilgi Almalısınız .. Biz Burada Anlatsak Bile Anlamazsınız Zaten Onun İçin Pek Uzun Uzun Anlatmıyorum Sizin Araştırmanıza Bırakıyorum İşi Smile Umarım İstediğinizi Elde Edersiniz Ama Biraz Kurdugunuz Web Site Masraflı Olacaktır Ve Hiç Bir Şeye Değmez Bedavaya Burada Açtıgınız Siteyi Kullanabilirsiniz Hem Masrafsız Ve Kullanması Kolaydır
.Com Kurmak İçin Ftp Yi Bilmeniz Gerekiyor Ama Daha Hiç Bir Şey Bimiyorsunuz
Biraz Bilgi Edinin Ki Kurabilesiniz Şimdi Diyelim Ki Bir Arkadaşınız Size Parayla Kuracak Siteyi Ama Ne Malum Arkadaşınız Sizin Siteye Destek Verip Vermeyeceği Bunlar Çok Önemli Şeylerdir Bir Site Açarken Veya Açtırırken Böyle Şeyleri Atlamayın Yoksa Çok Pişman Olursunuz Benden Söylemesi , İyi Forumlar

Mesaj06.09.2011, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Server Satın Alıp Yapabilirsin Ama Sakın Ben Dedim Diye Gidip Server Alma Sadece Öyle Yapılıyor. Yada Hosting+Domain Alırsın
Mesaj07.09.2011, 07:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

sheltox yazmış:
Server Satın Alıp Yapabilirsin Ama Sakın Ben Dedim Diye Gidip Server Alma Sadece Öyle Yapılıyor. Yada Hosting+Domain Alırsın

Server Derken Neyi Kast Ediyorsunuz ..?
Mesaj08.09.2011, 06:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Nice and great

This article was written really well, I like to read it. Super Slim Pomegranate is a super-thin on the market now are very popular weight loss products, and it has many models, such as: Slim Pomegranate 2009, Super Slim Pomegranate 2010, super slim pomegranate silver foil and New Slim Pomegranate, when you buy pomegranate weight loss pills, when sure to look for super slim pomegranate from china or other authentication identity, and super slim diet pills health & beauty.
Mesaj08.09.2011, 06:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir sunucu alıp aylık belli bi miktar para ödeyeceksiniz.
Önceki mesajları göster: