Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.09.2011, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu: p1 değerim 1 380 index ama istediğim kelimede googledeckmıor

Arkadaslar

380 indexli sayfam var google tarafından pr değeri 1sitenin fakat

ben googleye

html kodları yazınca cıkmak istiorum ilk 200 de bile yokum googlede

acaba ne yapmam lazım?
Mesaj02.09.2011, 23:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sadece html üzerine birçok kod eklemelisin.. Özellikle alıntı olmayan kodlar.. Mesela banner alanları oluşturup kodlarını yayınlayabilirsin ya da 404 hata sayfası hazırlayabilirsin... Buna benzer bir çok paylaşımda bulunursan emin ol siten yükselecektir...
Mesaj02.09.2011, 23:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

.Arkadaşımız doğru söylüyor. Ayrıyetten Bedavasitem'de bir çok kullanıcının sitesinde ''Html'' kodlar bulunduğu için, yani çoğunluk birbirlerine yardım amaçlı sitelerinde kod paylaştıkları için senin işin zorlaşıyor. Html kod yerine kendine özgü bir web sitesi yapsaydınız ilk sıralarda yer alabilirdiniz. Daha fazla kod, daha fazla özgünlük ile bunun üstesinden gelebilirsiniz Smile
Başarılar.
Mesaj03.09.2011, 07:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Html Kodları adına binlerce site olduğu için sizin çıkmanız çok zor fakat Google'a
"Html Kodları" yazıp kendi sitenize tıklarsanız siteniz üst sıralara çıkar.

İyi Forumlar...

Mesaj04.09.2011, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-alem yazmış:
Html Kodları adına binlerce site olduğu için sizin çıkmanız çok zor fakat Google'a
"Html Kodları" yazıp kendi sitenize tıklarsanız siteniz üst sıralara çıkar.

İyi Forumlar...

googlede bir cıksa hit makinaları var googlede seni bulup organik hit yolluor yani gercek pc lerden tıklatıor Smile: ama ilk 100 de o kelimede cıkman gerekior

İşte ben birtürlü cıkamadım cıkamıcamda sanırım
Mesaj06.09.2011, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Sadece html üzerine birçok kod eklemelisin.. Özellikle alıntı olmayan kodlar.. Mesela banner alanları oluşturup kodlarını yayınlayabilirsin ya da 404 hata sayfası hazırlayabilirsin... Buna benzer bir çok paylaşımda bulunursan emin ol siten yükselecektir...

404 hata sayfasının bana ne gibi bir faydası dokunurki ?ben 1 tane yaptım ama yani istedğim kelimede googlede cıkmama yardımcı olurmu oraya eklediğim kelime
Mesaj06.09.2011, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

html-mekancisi yazmış:
grafikdizayn yazmış:

404 hata sayfasının bana ne gibi bir faydası dokunurki ?ben 1 tane yaptım ama yani istedğim kelimede googlede cıkmama yardımcı olurmu oraya eklediğim kelime

Anlatmaya çalıştığım kendi sitene özel hazırlayıp sadece senin kullanman değil, hazırlayıp kodlarını web sitende yayınlayabilirsin...
Önceki mesajları göster: