Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.09.2011, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu: KONU GÜNCELDİR MODLAR PLEAS!!!!

: CSS BİLGİSİ OLAN Bİ EL ATSIN
YHA KARDEŞLER BENİM Bİ CSS TASARIMIM VAR AMA SAYFALARI DEĞİŞTİR DİOM ORDA RESİM KOPYALAYP YAPIŞTIRAMIYORUM PC İNDİRİP YÜKELDİĞİMDE KOD HALİNDE ÇIKIYOR ONUN İÇİN TÜM RESİMLER ALT ALTA DİPDİBE ÇIKYOR ODA HİÇ GÜZEL OLMUYOR NAPICAM YARDIM
Mesaj10.09.2011, 10:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi sen resimlerini tek tek editörden ekle... [ Sayfanın altında Resim Ekle bölümünden ]
Sonra resimlerin yanına gelip bir kez "ENTER" tuşuna bas... Resim aşağıya inecektir ve iç içe durmayacaktır...
Mesaj10.09.2011, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

denicem kanka inşllh işe yarar Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
Mesaj10.09.2011, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Şimdi sen resimlerini tek tek editörden ekle... [ Sayfanın altında Resim Ekle bölümünden ]
Sonra resimlerin yanına gelip bir kez "ENTER" tuşuna bas... Resim aşağıya inecektir ve iç içe durmayacaktır...

ama resimler yokki kod var sadece kod resim yok
Mesaj10.09.2011, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

ara-balar yazmış:
grafikdizayn yazmış:

Nasıl resim yok?
Üst taraftaki KAYNAK butonuna bastığında kodları çıkar.. Rolling Eyes
Mesaj10.09.2011, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
ara-balar yazmış:
grafikdizayn yazmış:

Nasıl resim yok?
Üst taraftaki KAYNAK butonuna bastığında kodları çıkar.. Rolling Eyes

KAYNAK BİLE YOK BENDE SADECE ÜST TARAFTA KALIN,İTALİK.ÇİZGİLİ VAR BENİM TASARIM CSS SENİN YAPTIĞIN KOD HALİNDE ÇIKYO DİRK KOPYALA YAPIŞIRTDA OLMUYOR RESİMDE
Mesaj10.09.2011, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aşağıdakileri tek tek takip edin Smile

AYARLAR > Profesyönel ayarlar (Yeni başlayanlar lütfen degiştirmeyin!) > HTML editorü gösterilmesin mi (Şart: HTML biliyor olman lazım!) > Bunun yanındaki kutucuk işaretli olması lazım.. O işareti kaldır ve alttaki KAYDET butonuna basın Wink

Düzelecektir Smile
Önceki mesajları göster: