Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.09.2011, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Lütfen Bir Yardım Edin...!!!

İlk öncelikle merhaba. Şimdi ben http://hile-center.tr.gg bir site açtım ama gel gelelim işin içinden çıkamadım. Paneller çok karışık insan anlıyamıyor.

1. Sitemin Ana Temasını Nasıl Değiştirecem...?
2. Siteme nasıl resimli konu nasıl ekliyebilirim..?

Ben bu 2 soruyu cevabını rica ediyorum. Son olarak afedersiniz ama sitenin admin paneli yani sitene giriş kısmı berbat. Herşey biryerde insan anlayamıyor. Ekstra diyor birşey diyor. Bence bu böyle gitmez. Ben daha önce kendime ait blog açtım (Blogun adını vermiyim, reklam olmasın) hiç böyle değildi. Açar açmaz 15 dakika içinde neyin nasıl olacağını filan kavradım. Sizin ise kullanıcı panelini anlamak çok zor. O kadar şey ekliyeceğinize,

Sitene Mesaj Ekle
Sitene HTML Kod Ekle
Sitene Ekstaralar Ekle
Sitene Ekstra Kategoriler Ekle
Bedava Sitemden Duyurular
Online Yardım

vs gibi ekleyebilirsiniz. Böyle oldumu size hiç gerek kalmaz. Kullanıcı anlar. Siz böyle yaptığınız kullanıcıya ızdırap gibi oluyor.
Kısacası ben şimdiden soğdum. Yani eger derseniz yardımcıya ihtiyacınız var ben elimden geldiğince yardım ederim. Dersinizki bizim elimizde değil, bir üst kademe böyle yapıyor; o zaman da bu mesajı onlara iletin.

Biraz uzun oldu, kusura bakmayın.
Mesaj26.09.2011, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu: sitenin temasını bole degistircen

tsarım ayarları orda sec css yi sonra googleye gir css tsarımları yaz al ordakı kodları css koduna yapıstır cok kolay
Önceki mesajları göster: