Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.09.2011, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: s

Sizler Bana Diyorsunuz Ki Moderatorlerliğe Göz Dikmiş Bu Diyorsunuz Bana Ben Ne Yaptım Size Arkadaşlar Sitemin Silinmesi İçin Elimden Geleni Yapıyorsunuz 2 Hafta Sabredemediniz ..
Mesaj26.09.2011, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut bak tek ben değilmisim bu durumlardan rahatsız
Mesaj26.09.2011, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu: s

sende bi iş yaparken işini düzgünce yap
Mesaj26.09.2011, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bırak cennettten çıkma blogum kendi kendine eğlensin.
Kurduğu cümleleri okusa,ortaya anlamlı cümleler çıkarabilirdi.Sanırım grafiker olduğu için zamanı yok okuyamıyor :d
Mesaj26.09.2011, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rahatsız Olan Şikeyet Etsin Kardeşim Bir İnsanında Gururu Var Kalbimi Kırdınız Benim Ben Ne Yaptım Ki Size Siz Bana Böyle Yapıyorsunuz Ben Bu Forumda Göze Batıyorum Galiba rankend,cunobag,catlak-site55 vs. kişilerde Benden Rahatsızmış Demek Mesajda Öyle Demiştin Sorucam Tek Tek ..
Mesaj26.09.2011, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Rahatsız Olan Şikeyet Etsin Kardeşim Bir İnsanında Gururu Var Kalbimi Kırdınız Benim Ben Ne Yaptım Ki Size Siz Bana Böyle Yapıyorsunuz Ben Bu Forumda Göze Batıyorum Galiba rankend,cunobag,catlak-site55 vs. kişilerde Benden Rahatsızmış Demek Mesajda Öyle Demiştin Sorucam Tek Tek ..

ah ah anlaması gıt bu herifin
Mesaj26.09.2011, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aykut harbi çocuksun.
Mesaj26.09.2011, 19:18 (UTC)    

benmi dedim yoksa baŞkasımı
Mesaj26.09.2011, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aykut her sayfaya bişiler yazıp milleti eleştiriyorsun sonrada ben göze batıyorum diyorsun iyiliğinede olsa eleştirilmekten kimse hoşlanmaz bırak modlar işini yapsın...

ysferensoy1997 yazmış:
benmi dedim yoksa baŞkasımı

aykut beni kastediyor Very Happy abisi yazık anlaması git napcan
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
Aykut her sayfaya bişiler yazıp milleti eleştiriyorsun sonrada ben göze batıyorum diyorsun iyiliğinede olsa eleştirilmekten kimse hoşlanmaz bırak modlar işini yapsın...

Sonuna kadar katılıyorum sana...
Mesaj26.09.2011, 19:23 (UTC)    

blogcenneti senin yaşın kaç eğer üniversitede isen abisi demede haklısın ama lisede isen haklı değilsin Razz Mad Evil or Very Mad Exclamation Neutral
Mesaj26.09.2011, 19:26 (UTC)    

ysferensoy1997 yazmış:
blogcenneti senin yaşın kaç eğer üniversitede isen abisi demede haklısın ama lisede isen haklı değilsin Razz Mad Evil or Very Mad Exclamation Neutral

ziraat mühendisiyim Wink
Mesaj26.09.2011, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daha çok moderatör adayları gelir geçer. Burasını bildim bileli böyledir. Hep öyledir. Forumun en iyi günlerinde bile 10 kişi aday gösterilir 1 kişi olurdu.. Wink
Mesaj26.09.2011, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servisle niye uğraşıyorsunuz kötü bi amacı olsa herkese yardım etmezdi ve siz bunu anlamıyorsunuz.

şimdide kalkmış bazı konularda görüyorum b-s neden böyle işte size cevap..
Twisted Evil

Önceki mesajları göster: