Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.09.2011, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Kimsesizlere Yardım.!

Eger Sizde Yetimlere Kimsesizlere Bir Yardım eli Uzatmak İstiyorsanız Hiç Durmayın Css Tasarım Banner Logo Gibi Seyler Yapıp bize Yollayınız.

(Bu Siteden Kesinlikle Bir Cıkarımız Yoktur Sadece Kimsesiz cocukları Tanıtmak amacı İle Kurulmustur.!)
Mesaj29.09.2011, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dur ben seni şikayet ediyimde çıkarı görürsün o zaman...
Mesaj29.09.2011, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

BU NASIL Bİ,R YARDIM BEN ANLAMADIM ŞİMDİ .. NE ALAKA CSS TASARIM VS... BU NASIL BİR GELİR GETİRRECEK BİZLERİ UYUTMAYA ÇALIŞMIYORSUN DİMİ...
Mesaj29.09.2011, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlayıp bilmeden Saçma sapan yorum Yapanlar Sizlere Sesleniyorum Kendim İçin istemiyorum Sadece Kimsesizler İçin Actıgım Sitenin Tasarımı için İstiyorum

Ama texasdesign Kardeşimiz Saolsun Bir Tasarım Yaptı Allah Razı Olsun Baska Yapılmasına Gerek Yok

(Şikayet Etcem Diyen Arkadaş İstediğin Yere şikayet Et ben Hep Buralardayım Cok Saçma bir Düşünceniz Varr)
Mesaj29.09.2011, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

temiz kalpli çocuklara benden bir tasarım

İce Blue Önizleme Sayafası ; http://psdgrapichs.tr.gg/
Mesaj29.09.2011, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşimizden Allah Razı Olsun

yukardaki Saçma Sapan yorum Yapanlar Eger Bi Cıkarım Olsaydı sitenin İsmi YozgatSevgiEvleri.tr.gg Olmazdı Haa Bu Arada Bende Sevgi Evlerinde Kalıyorum Neden Siteden Bi Cıkar SAglayım Kesinlikle Bitane google Reklamı vs Bulamassın sitede Sadece Bedava-sitem reklamı var oda herkeste Var Saçma sapan yorum yazmayın sizin hiç Bir Şeyinize İhtiyacımız Yok texasdesign.tr.gg Kardeşimiz Yeterince Yardımda Bulundu.! tekrar Tekrar Allah Razı Olsun.!