Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.09.2011, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Medya Tava Ligi

Site Adresi: www medyatavaligi com

Site Açıklaması:

Futbolu kim sevmez .. hemen ben ben demeyin ; futbolu herkes sever milyonların sevgi dilidir futbol oyunu. Motor silk sponsorluğunda hazılanmış ve Medyatava com un hazırladığı medyatava futbol ligi turnuvası gerçekten ilği çeken öçzel bir ligdir. Nedir bu diyecek olursanız ; Medya Tava Futbol Ligi basın cemasına özel bir futbol ligidir . 12 takım ve 11 hafta oynanacak olan lige medya dünyasın bir çok firma ve ünlü sima katılmaktadır. Düşünsenize Şeytan Rıdvan ve Tanju Çolak karşı karşıya gelmiş maç yapıyorlar. Taraf tutmamak imkansız gibi birşey olurdu herhalde. Şimdi gelgeleim bu turnuvada kimler var ; BİRGÜN GAZETESİ , BLOOMBERG HT , EKŞİ SÖZLÜK , HABERTÜRK GAZETESİ , HABERTÜRK TV , HÜRRİYET GAZETESİ , NTV , SABAH GAZETESİ , SHOW MAX , SHOW TV , TV NET , ULUDAĞ SÖZLÜK velhasılı kelam yok yok bu turnuvada. Bu kadar medya kuruluşu ve popüler sözlükler nasıl bir araya geldi derseniz orda Medyatava com Futbol Ligi Motor Silk ana sponsorluğunda Düzenlenmektedir bu organizasyonun gücü var demek en doğrusu olacaktır. Turnuvaya dereceye girecek takımlara verilecek ödüller ise şöyle sıralayabiliriz ; Şampiyon Takıma; 7500 TL (Ayrıca her futbolcuya Saat&Saat den %50 indirim kuponu) , İkinci Takıma; 5000 TL , Üçüncü Takım; 2500 TL , Gol Kralı; Fossil Kol Saati , Asist Kralı; Fossil Kol Saati .. Hani Ödüllerde süper hani neden katılmadık diyesimde var Smile)) .. Bu ligdeki maçlar gerçekten çok zevkli düşüne biliyomusunuz şu konuşmaları - baba varya habertürk beş çekmiş sabah gazetesine... hahahahahaha gerçekten ilği cekici bir olay nacizhane izlemenizi takip etmenizi öneriyorum. Böyle güzel organizasyonlar çok yapılmamakta bundan dolayı hazır yakalamışken tadını çıkartmak eğlenmek en güzeli olacaktır kanaatindeyim.
Önceki mesajları göster: