Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.09.2011, 22:11 (UTC)    
Mesaj konusu: reklam tuzağına dikkat....

Merhaba arkadaşlar...
şimdi sizlere bahsedeciğim olayı çok dikkatli okumanızı ve kesinlikle dikkat etmenizi öneriyorum.
İstanbulda bir internet çetesinin uyguladığı sisteme göre biz site kuran kişilerin kişisel bilgilerine ulaşıp. maddi sıkıntılar yüklemeye çalıştıklarına bugün şahit oldum. google gibi sağlam şirketler dışında bir reklam sitesine reklam alma umudu ile bir yakın arkadaşım yaklaşık 1 sene evvel form doldurmuş ve bu forma tc kimlik numarasını yazmış.... Aradan onca geçen aydan sonra bu günlerde o reklam şirketi yüzünden, 5 milyar borca girmiştir. Olay şöyle olmuş. bu tc kimlik numarasını girdikten sonra birileri bir firmadan makina alıyor ve sahte kimlik ile bizim arkadaşımızı kefil yapıyorlar ve haliyle ödenmeyen 4000 tl hacizlik oluyor 5.000 tl ye faizle beraber 5.219 tl ye çıkıyor. Bizim arkadaşda bu günlerde karakol avukat dava polis uğraşıp duruyor. Aman haa sakın gözünüzü sevdiklerim siz bu hatayı yapmayın google dışında hiç bir firmaya güvenmeyin ve kesinlikle ama kesinlikle TÜRKİYE CUMHURİYETİ KİMLİK NUMARANIZI İNTERNET DE HİÇ BİR FORMA DOLDURMAYIN ( TC KİMLİK NO )sonu kötü insanlar kötü...
Mesaj30.09.2011, 22:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok güzel bilgi vermişsin dostum internete faceye fazla güvenmemek lazm bu arada seni görmek güzel Smile
Mesaj01.10.2011, 21:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamda adsensensden reklam aldığım şu günlerde beni korkuttunuz Shocked

M.Aslan
Mesaj01.10.2011, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her Şey Gelir İçin Yapılmaz Smile
Mesaj02.10.2011, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocam adsense sağlam bir şey olmaz.Ama diğerleri için dikkatli olunması gerek.
Mesaj03.10.2011, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

1bsinifiyiz yazmış:
Tamda adsensensden reklam aldığım şu günlerde beni korkuttunuz

sevecen-fm yazmış:
google dışında hiç bir firmaya güvenmeyin
Mesaj03.10.2011, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

DOSTUM SAĞOL BÖYLE BİR KONUYU BİZLERE ULAŞTIRDIN ALLAH DENK GETİRMESİN ÖYLESİYLE BİZİ...