Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.10.2011, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

hizlireklam yazmış:
aykut-servis yazmış:
@texasdesign

Google Reklarından Para Kazanılıyor Ama Google Amca Seni Banlıyor Googleye Giremiyorsun Bunu Arkadaşlar Konuşuyorlar Bedava Sitem Reklamını Değil Zaten Bedava Sitem Reklamlarından Para Kazanmanın Herhangi Bir Mantığı Var Mı ? Sizi Bilemem Ama Bence Yoktur Çünkü Zaten Bedava Site Açıyoruz Ama Googleden Bedava Site Açılmıyor Smile Dolayısıyla 2 Konu Farklı .

sevgili aykut-servis,
iyisin, paylaşım yapıyorsun felan filan ama
sanki moderatör ya da yönetici gibi davranıyorsun
senin yaptığın davranıslar sadece moderatörlerde var
bence bu huyundan vazgecersen daha cok sevilirsin
o zaman belki moderatör olabilirsin, ama boyle davranmaya
devam edersen kimse seni sevmez, saygı gormezsin.
benden sana tavsiye...

Bunun konu ile ilgili hiç bir alakası yok ve ayrıca moderator alımları çoktan bitti yanlız bedava sitem de moderator olmak göründüğünden kolay bir şey değil benim gibi bir çok üye var ama herkez bu görevi yapamaz .

tevhidforum yazmış:
aykut-servis yazmış:
@texasdesign

Google Reklarından Para Kazanılıyor Ama Google Amca Seni Banlıyor Googleye Giremiyorsun Bunu Arkadaşlar Konuşuyorlar Bedava Sitem Reklamını Değil Zaten Bedava Sitem Reklamlarından Para Kazanmanın Herhangi Bir Mantığı Var Mı ? Sizi Bilemem Ama Bence Yoktur Çünkü Zaten Bedava Site Açıyoruz Ama Googleden Bedava Site Açılmıyor Smile Dolayısıyla 2 Konu Farklı .

bu kodnuda halısının banlandım 2 defa

Evet öyle oluyor neden bende bilmiyorum .
Mesaj02.10.2011, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

tevhidforum yazmış:
aykut-servis yazmış:
@texasdesign

Evet öyle oluyor neden bende bilmiyorum .[/quote]
Nedenini ben size söyliyim.Siz yapmasanız dahi size gıcık olan biri girer ve sık sık adsense reklamlarını tıklayıp hiçbir işlem yapmadan çıkarsa google bu kişiyi siz sanıyor veya sizin yaptırdığınızı düşünüyor ve banlıyor.Olay bu kadar basit.(Tabi bide hiçbir servisin bedava sitteleri sevmediğini düşünürsek)
Mesaj02.10.2011, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

devgezegen yazmış:
tevhidforum yazmış:
aykut-servis yazmış:
@texasdesign

Evet öyle oluyor neden bende bilmiyorum .

Nedenini ben size söyliyim.Siz yapmasanız dahi size gıcık olan biri girer ve sık sık adsense reklamlarını tıklayıp hiçbir işlem yapmadan çıkarsa google bu kişiyi siz sanıyor veya sizin yaptırdığınızı düşünüyor ve banlıyor.Olay bu kadar basit.(Tabi bide hiçbir servisin bedava sitteleri sevmediğini düşünürsek)[/quote]

Hmm bilgi için teşekkürler .
Mesaj02.10.2011, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yahu beyler sadece Google adsense yok ki?

Para kazanmanın birçok yolu var.Yeterki siz isteyin.Takmışsınız adsenseye :DDD
Mesaj02.10.2011, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

devrimcity yazmış:
Bilginiz Hangi banka ücretsiz banka hesabı açıyor ?

şayet öğrenci iseniz bedavaya kayıt olabilirsiniz ancak öğrenci değilseniz 6 ayda bir kart bedeli keslir 6 aylık 25-30 civarı...
Mesaj02.10.2011, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

tevhidforum yazmış:
devrimcity yazmış:

şayet öğrenci iseniz bedavaya kayıt olabilirsiniz ancak öğrenci değilseniz 6 ayda bir kart bedeli keslir 6 aylık 25-30 civarı...

kart parası almayan bi tek bankasya die biliyorum
Mesaj02.10.2011, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

hizlireklam yazmış:
tevhidforum yazmış:
devrimcity yazmış:

sanmıyorum banka bunu bedava yapmaz kesinlikle ... bank asya da da var.. bankamatik kartını bir süre kullandım senelik kart ücreti vardı diye hatırlıyorum
Mesaj02.10.2011, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

tevhidforum yazmış:
hizlireklam yazmış:
tevhidforum yazmış:
devrimcity yazmış:

sanmıyorum banka bunu bedava yapmaz kesinlikle ... bank asya da da var.. bankamatik kartını bir süre kullandım senelik kart ücreti vardı diye hatırlıyorum

işte bende onu diyorum. gazetede okumustum, senelik kart ücretini almayan tek banka bankasyaymıs.
Mesaj03.10.2011, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

senelik kart ücreti benim bildiğin kadarıyla 30 ytl yani bir kazanç elde etsek kart ücretine verecez nerdeyse eğer bankasya öyleyse bankasyaya yönelmek lazım.. google adense birkaç kez ban yiyince bende adhood geçmekte karar kıldım yanlız bunda da bayağı kesinti var %38 gibi bir kesinti
Mesaj04.10.2011, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar konuya geri dönelim bence.

ben eklemeyi unutmuşum 1.50$ ile 3.00$ arası kazanıyorum. Ve bu oran sürekli artıyor.
Mesaj04.10.2011, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

hizlireklam yazmış:
arkadaşlar konuya geri dönelim bence.

ben eklemeyi unutmuşum 1.50$ ile 3.00$ arası kazanıyorum. Ve bu oran sürekli artıyor.

günlük demeyide unutmuşum Very Happy
Mesaj04.10.2011, 22:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben adsense yeni kayıt oldum.Şimdilik 0,08 $ kazanç gösteriyor. Gülüyorum halime .Siteme giren arkadaşlar yahu reklamlarada tıklayın bari. Mr. Green

M.Aslan
Önceki mesajları göster: