Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.10.2011, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu: son zamanların hit yöntemi

son zamanlarda hergün daha cok gelişen Siteden Bahsediyorum.Yanı FAcebook.ARtık herkes orda .

Şimdi İse sitelerimize ziyaretci cekmek için facebook hesabımıza sayfa acıyoruz cogumuz ve oraya link vererek ordan ziyaretçi sağlamaya calısıyoruz..hemde cok işe yarıyor.sürekli ücret ödemeden reklam yaparrsınız.

yanlız face sayfanız facedeki kişilerin begenisine uygun olmalı güzel paylasımlarla insanların ilgisini çekmeli adeta onları kendinize baglamalısınız.arkadaşlarınıza davet göndererrekten begeni sayfanıza daha cok insan cekebilrsiniz.

Fakat Cogumuz bu işi gözümüzde dağ gibi büyütür yapamam edemem Diye bu işten vazgecer ve malesef hitsiz kalır.Yani hepsi böyle Demiyorum.ama facebok cok ccok iyi bir hit kaynagıdır.

Sermayesi olanalar bu konuda daha rahat.Gİdip hiti bol bi siteye reklam werir bir Ay yada Bir yıl.hiç ugrasmadan hiti kazanır kısa sürede büyür.FAkat dolgun bir Sermaye Gereklidir bu iş için .Bizler hep free kullanıyoruz.Emek SAhibi olmak kanımızda war galiba.Smile çalışmak çalışmak .bazende Bıktırıcı olabiliyor.çünkü ugrasıyorsun ugrasıyorsun Bide bakıyorsun ki arpa boyu yol gidememişsin:S.bu yüzden Sabır Diyoruz Sabır diyoruz.Güwenilir kaynaklardan reklam almak bizim yüzümüzü her zman güldürecektir.Ah ah bu yazıyı yazıyorum ama insallah google amcada görürde yukarı cıkartır benı.Cok sayfa ekledim ama cogunda bosuna ugrastım diyebiliriz.neyse herkese kolay gelsin diyorum www.lider51.tr.gg artık sitemizin hiti artsın bekliyoruz Smile):
Önceki mesajları göster: