Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.10.2011, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Photoshop stillerri göstermiyorr :(

Dostlar daha önce stilleri nereye atacağımı sormuştum presets Arrow style ye attım ama ps yi açınca stiller gözükmüyor eski hazır sitiller gözüküyor yardım lütfen bide tasarım çizerken başlığa ikon eklemek istiyorum paint gibi sanmıştım yukardan aç dedim resim ayrı bi yerde açıldı tasarım kayboldu Very Happy Kısaca istediğim resmi başlık resmine nasıl eklerim yardımcı olursanız çook sevinirim.

Aynısından sen de istiyorsan resme tıkla..
Mesaj11.10.2011, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Photoshop stillerri göstermiyorr :(

eksik-forum yazmış:
Dostlar daha önce stilleri nereye atacağımı sormuştum presets Arrow style ye attım ama ps yi açınca stiller gözükmüyor eski hazır sitiller gözüküyor yardım lütfen bide tasarım çizerken başlığa ikon eklemek istiyorum paint gibi sanmıştım yukardan aç dedim resim ayrı bi yerde açıldı tasarım kayboldu Very Happy Kısaca istediğim resmi başlık resmine nasıl eklerim yardımcı olursanız çook sevinirim.

photoshop un destekleyecegı stıllerı yukle kısaca photoshop un surumu neyse ona göre yukle yoksa açılmaz.

Mesaj12.10.2011, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Photoshop stillerri göstermiyorr :(

energy26 yazmış:
eksik-forum yazmış:

photoshop un destekleyecegı stıllerı yukle kısaca photoshop un surumu neyse ona göre yukle yoksa açılmaz.
bide resmin üstüne nasıl başka bi resim eklerim söylermisin ?

Aynısından sen de istiyorsan resme tıkla..
Önceki mesajları göster: