Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.10.2011, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Sözün bittiği yerde nişan başlasa , sonra düğün, mesela :))

Söz Defterim...

Komik:

-Bir erkeğin en lezzetli yeri ' Başının eti ' sanırım; zira bu kadar kadın yanılıyor olamaz xD

-Tilki ormanda gezerken bir ağacın dalına asılı bir geyik budu görür . Hemen yaklaşır ama sonradan şüphelenir , etrafı iyice incelediğinde anlarki bu bir tuzaktır . Biraz geriye giderek yatar ve beklemeye başlar . O sırada kurt gelir ve geyik budunu görür tabi yatan tilkiyi de . Sorar sen burda ne yapıyorsun , hiçç der tilki yatıyorum . Ama orda geyik budu var neden yemiyorsun , Oruçluyum bugün ondan yemiyorum der tilki . Bunun üzerine kurt o zaman ben yiyebilirim der , tilki tabi ne demek der . Kurtun geyik buduna saldırmasıyla tuzak olan bombanın patlaması bir olur . Kurt 10 metre öteye fırlamıştır ve kan revan içindedir . Tilki hemen gelir ve afiyetle budu yemeye başlar . Kurt kafasını zor zahmet kaldırıp lan şerefsiz hani oruçtun sen der , Tilki az önce top patladı duymadın mı der … Smile

Yalnızlık:

-Hayatta iki kör tanıyorum; 1. si senden başkasını görmeyen ben, 2. si beni göremeyen sen…

Nefret Dolu:

-En rezil erkek, 'sevgilisiyle yaşadıklarını arkadaşlarına anlatandır' ..
En rezil kadın '2 günlük sevgilisiyle anlatılmayacak şeyler yaşayandır'

-Erkekler kaçan kovalanır iddasını bıraksın artık, görüyoruz ki kaçanı değil açanı kovalıyorlar..

-Seni unuttum die üzülme her köpek havLadığında aklımdasın!

-ELiηdєη qєLєηi γapтıктaη Sσηяa Sıяa aγaqıηdaη qєLєηi γapмaктa ; qiтмєк qiвi мєSєLa

-Attığın kazıkları saklıyorum...saklıyorum ki; gün gelip bana döndüğünde seni oturtacak yerim olsun.

Ayrılık:

-Sonsuzluk istemiştim. Galiba "s" yi biraz sessiz söylemişim...

-Aşkın yalan olduğunu söyler bazıları.. Peki aşk yalansa, neden bu kadar gerçek aşkın acısı ?

Özlem:

-Bana okulda 1 saatin 60 dakika olduğunu öğrrettiler, 1 dakikanın da 60 saniye olduğunu öğrettiler ama, sensiz bir dakikanın sonsuza dek sürdüğünü öğretmediler .. Şimdi Daha Çok Özlüyorum Seni...

-Bütün kiremitlere seni çok özledim diye yazdım inşallah o kiremitlerden biri başına düşerde seni özlemenin ne kadar acı olduğunu anlarsın.

Romantik:

-Aramıza biri girecekse; birimize anne birimizede baba desin yeter

-Bazen ağırdır sevmek; sevdiğine layık olabilmek.. Ve bazen hayattır sevmek; birini çok uzaktayken bile yureğinde taşıyabilmek..

-Birine aşkım diyorsan bir başkasına canım bile demiyeceksin.

www.SozDefterim.com ile artık kendi söz defterinizi oluşturun... Üye olup sizde söz ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz sözler profilinizde görünecektir. Profilinizi istediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz..

www.SozDefterim.com | Duygularınızı Dile Getirin..