Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.01.2012, 23:04 (UTC)    
Mesaj konusu: SİTEM HACKLENDİ

Bu hesabı yeni açtım diğer hesabımla olan sitemin şifresi çalındı ve site içinde bana edilen küfürler var sizden ricam lütfen o sitemi siler misiniz?
Mesaj31.01.2012, 23:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu forumdaki kimsenin bunu yapmaya yetkisi yok o siteyi açtığınız msn adresi ile webmeye mesaj atmalısınız
Mesaj31.01.2012, 23:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok eski MSN adresimi hatırlamıyorum hatırladıklarımı denedim ama onlar değil. Siteyi size verirsem küfürü görürsünüz zaten bana yönelik küfürler var silmek istiyorum. Yardım edin lütfen.
Mesaj31.01.2012, 23:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yöneticiler o siteyi açtığım MSN adresini söylerlerse MSN'ye giriş yapıp mesaj atabilirim ama çok eski MSN var hangisi hatırlamıyorum.
Mesaj01.02.2012, 00:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer size küfürlü veya argo ifade kullanarak mesaj attılarsa bu mesajların ekran gorüntüsünü alın ve silmeyin sonra webmeye mesaj ile iletin bunları onlar gereğini yapacaklardır
webmeye mesaj atmak için:
support-tr( at )webme.com
Not : (at) değil @
Mesaj01.02.2012, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Lütfen bu tür konular için forumu kullanmayın. Bunun yerine bizimle özel mesaj yoluyla iletişime geçin.

Çalındı dediğiniz siteyi kurduğunuz msn adresiyle support-tr( at )webme.com mail adresine bir mail atın. Eğer msn adresinizi hatırlamıyor ya da benzeri bir şey ise ozaman başka bir msn adresinden sitenin size ait olduğunu kanıtlayacağınız şekilde mail atın.
Cevap gelecektir..

Not: ( at ) değil @ yazın