Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.10.2011, 08:32 (UTC)    
Mesaj konusu: SİTEYE NAZAR DEĞDİ VEDE KISKANÇ HASET KİŞİLER ÇEKEMEDİLER..

ES SELAM.SAYGIDEĞER EDİTÖR VE TEKNİK ARKADAŞLAR.ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN HEM SİZE HEMDE BİZLERE.SİNİRLERİNİZİ BOZMAYINIZ.İNADINA NE GEREKİYORSA YAPINIZ DÜZELTİNİZ.SALDIRI VARSA BU SİZİN BAŞARINIZI ÇEKEMEYENLER KISKANÇ,HASET İNSANLARIN KÖTÜ RUHLU OLUŞLARINDAN. YOK BAŞKA BİR SONSADA İNŞALLAH ÜSTESİNDEN GELECEKSİNİZ.BAŞARINZA ALLAH TAN KOLAYLIKLAR DİLERİM. saygı ve hürmetlerimle Cahit Yetgin 4 de 1
www.cahityetgin01.tr.gg
cahit.yetgin.01( at )hotmail.com

En son cahityetgin01 tarafından 04.11.2011 18:04:34 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj30.10.2011, 08:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava Sitem'in 5. senesi olacak hiç kimse b-s'yi yıldıramadı indiremedi bu böyle oldu böylede devam edilecek her türlü saldıraya kadar b-s ailesi olarak dayanacağız ve üstesinden geleceğiz allah'ın izniyle
Mesaj04.11.2011, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu: nazar!

bu kadar reklam bombardımanından sonra nazar değmesine gerek yok. ben ufak ufak webnode'a kaçtım bile.
Mesaj04.11.2011, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Manevi desteklerinizle b-s destek buldu sizlerden
Mesaj04.11.2011, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama hala reklam ekliyor Laughing Laughing
Mesaj04.11.2011, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Teknik destek ekibimizden cevap bekleniyor.
Baslik kilit. Kolay gelsin.

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: