Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.11.2011, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu: SİTEYİ ORTALAMA..

ya arkadaslar..kusura bakmayın.. burdaki hazır site tasarımlarını sitemde kullanacagımda..siteler hep sola kayık.. neden acaba ? siteyi ekrana ortalama şansımız yokmu ??[/quote]
Mesaj08.11.2011, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: SİTEYİ ORTALAMA..

coolseaman yazmış:
ya arkadaslar..kusura bakmayın.. burdaki hazır site tasarımlarını sitemde kullanacagımda..siteler hep sola kayık.. neden acaba ? siteyi ekrana ortalama şansımız yokmu ??
[/quote]
Kod:
<center> kod </center>
Diye koyabilirsin. İstediğin tasarıma yönelik bir şeyse, ya ortadan olan tasarım bulman gerek, ya da tasarımın ayarlarıyla oynaman gerek.
Mesaj08.11.2011, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

sagolasın Dostum..ugrasıcam simdi..
Mesaj08.11.2011, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

coolseaman yazmış:
sagolasın Dostum..ugrasıcam simdi..
Rica ederim. Sitenin en üstüne <center> en altına </center> koyacaksın. Ya da bitmesini istediğin yere. Karıştırırsan olmuyor.
Mesaj08.11.2011, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

hazır tasarımı uyguladıgım zaman..site hep sola yatık..sag taraf hep boşluklu..amacım..tasarımı ortalamak.. center yazısını nereye koyacagımı bulamadım..cunku,hazır tasarımın html kodlarını bulamadım..
http://coolseaman.tr.gg/
Önceki mesajları göster: